Reklam
Reklam
Reklam
-
Vedat Dönmez, Ali asla Düşmez

Vedat Dönmez, Ali asla Düşmez


Eklenme Tarihi : 16-8-2015
Vedat Dönmez, Ali asla Düşmez

Vedat Dönmez, Ali asla Düşmez

Ömerlispor Kulüp Başkanı Vedat Dönmez, 16 Haziran Pazartesi günü yapılacak olan İASKF İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığı seçimleri öncesi rengini belirledi.

Mevcut Başkan Ali Düşmez’i desteklemeye karar verdiğini söyleyen Vedat Dönmez, basın toplantısında neden böyle bir karar aldığını açıkladı.

“Düşmez, faydalı olacak”

Başkan Vedat Dönmez, neden Ali Düşmez’e destek olduğunu şu cümlelerle açıkladı, “Bu seçimlere Start verildiğinden beri tarafsızlığımı korudum ve seçimlere az bir zaman kala tarafımı yani safımı belirlemenin zamanının geldiğini düşündüm. Kesin kararım Ali Düşmez’i desteklemeden yana olacaktır. Neden böyle bir karar aldığımı da şöyle açıklamak istiyorum. Hiç kimseye bu güne kadar umut vermedim ve mavi boncuk dağıtmadım. Son dönemden önce görev aldığım Federasyonda Ali Düşmez ile birlikte aynı yönetimde bulundum. Geçtiğimiz dönemde ise Ali Düşmez veekibinin iyi bir çalışma ortamı bulduğunu birçok kolaylığı bizlere sunduklara inancımın tam olduğunu söyleyebilirim. İkinci dönemde Ali Düşmez ve ekibinin Amatör Kulüplere daha faydalı olacağını düşündüğüm için Ali Düşmez’i destekleme kararı verdim. Dürüst ve bu işe kendini adamış, siyaseti asla yönetimine sokmayan Ali Düşmez’in kazanması için Vedat Dönmez adına ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğumu ifade etmek istiyorum. Ömerli Köyü Spor Kulübü olarak bu kararı verirken hiçbir zaman birilerine hesap verecek şekilde olmadığımızı da belirtmek istiyorum. Benim soyadım Dönmez, Başkan’ın da soyadı Düşmez, bundan herkes bir çağrışım yapabilir”

“İnandığım için buradayım”

Daha önce İASKF Yönetiminde görev aldığını ve görev süresince kendisine düşen görevi layıkıyla yerine getirdiğine inandığını söyleyen Vedat Dönmez, burada inandığı için bulunduğunu, destek anlamında sonuna kadar Ali Düşmez’in yanında olacağını söyledi. Başkan Vedat Dönmez, bu konuya da şöyle açıklık getirdi, “Sait Yücel döneminde Yönetimde yer aldım ve ondan sonraki dö

Bu haber 1935 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10417
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.81.28.94)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku