Reklam
Reklam
Reklam
-
İstanbul Malatyaspor, start verdi

İstanbul Malatyaspor, start verdi


Eklenme Tarihi : 17-8-2015
İstanbul Malatyaspor, start verdi

İstanbul Malatyaspor, start verdi

İstanbul 1.Amatör küme takımlarından İstanbul Malatyaspor 2015-2016 Futbol sezonu için top başı yaptı. Küçükçekmece Yeşilova Kemal Aktaş sahasında teknik Direktör Aytaç İçten nezaretinde sezonun ilk çalışmasını Kulüp Başkanı Turgut öztürk, Başkan Vekili Hüsnü Öney, Genel Sekreter Engin Erduran sezonun ilk çalışmasını izlediler

Sezonun ilk çalışmasına başlayan sarı kırmızılı takım teknik direktör Aytaç İçten yönetiminde yeni sezon hazırlıklarına iddialı başladı. 25 futbolcuyla Yeşilova Kemal Aktaş Saha’da top başı yapan ekibin yeni sezonda hedefi yine şampiyonluk. Yeni sezonda iddialı hazırlandıklarını başlayan çiçeği burnunda yeni teknik direktör İçten, “25 oyuncuyla çalışmalara başladık. Yeni transferler ve yeni katılan futbolcularımızın uyum sorununu atlatması için çalışmalarımıza erken başladık. İçten, “Yeni sezonda seyir zevki veren bir futbol oynama çabası içinde olacağız. Futbolcularımızın idmanlarda sergilemiş olduğu futbol bizi mutlu ediyor. Bizde futbolcu olma garantisi yok ama iyi bir ortam ve iyi bir futbol oynama garantisi verebiliriz. En önemlisi çocukların mutlu olma garantisini verebiliriz. Yetenekli bütün futbolculara kapımız açık” ifadelerini kullandı.  İstanbul Malatyaspor Kulüp Başkan Vekili Hüsnü Öney en az diğer takımlar kadar iddialı olduklarını belirten Öney, öncelikli hedeflerinin futbolcu yetiştirmek olduğunu dile getirdi. Geçtiğimiz sezonki kadroya takviye yaparakyeni sezon çalışmasına bugün itibari ile başlamış olduk.Başkan Vekili Öney şunları kaydetti. Yoğun bir sezon bizi bekliyor. Bu uzun maraton da elimizdeki kadro ile mücadele ederek ligi en iyi yerde bitirmek istiyoruz. Diğer takımlar ne kadar iddialıysa, bizde o kadar iddialıyız. Onlar futbolcu kalitesine güveniyorsa, biz de antrenmanlardan alacağımız verime güveniyoruz” diye konuştu.

HABER:Yılmaz AKTEPE

  

 

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

 

 

 

           

           

           

           

           

         

           

           

           

           

           

 

 

Bu haber 1524 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4887
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.175.248.25)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku