Reklam
Reklam
Reklam
-
Gültepe’de altyapıda da iddialı

Gültepe’de altyapıda da iddialı


Eklenme Tarihi : 17-8-2015
Gültepe’de altyapıda da iddialı

Gültepe’de altyapıda da iddialı

Yenini sezona iddialı şekilde hazırlanan Gültepe Özgençlikspor altyapısı Emin sevim nezaretine, 2015-2016 sezonuna altyapıdan sporcular yetiştirerek hazırlanıyor. Küçükçekmece  İlçesi takımlarından Gültepe Özgençlikspor, 2015-2016 sezonu için iddialı hazırlanırken antrenörler antrenmanda hiç kimseye göz açtırmıyor. Yeni sezon çalışmalarını kendi tesislerinde sürdüren kırmızı-beyazlı takımın idmanlarını Başkan Vekili Turan Güneş ve Başkan yardımcısı Alişan Yılmaz yakından izleyerek gençlere gerekli desteği vermek için çaba harcıyorlar. Haftanın son idmanını izleyen Başkan Vekili Turan Güneş, genç futbolculara moral verdi. Hedeflerini yüksek tutmaları gerektiğini de söyleyen Güneş, Gültepe Özgençlikspor’un iyi bir futbol kulübü olduğunu, kulüp olarak sporculara her türlü imkânı sunduklarının altını çizdi. Sporculara ve teknik kadroya güvenlerinin tam olduğunu söyleyen Başkan Vekili Güneş, amaçlarının gençleri spora kazandırmak olduğunu vurguladı.

Mehmet Seçilir’de Gültepe Özgençlik’de

Gültepe Özgençlikspor’un tarihine tarih yazdıran eski kulüp Başkanı Olcay Seçiliri’in yeğeni Mehmet Seçilir de Gültepe Özgençlikspor altyapısında idmanlara başladı. Özgençlikspor altyapısı Emin Sevim, yaptığı açıklamada Mehmet çok yetenekli bir oyuncu, idmanlarda çalışmalarını sürdürürse çok iyi bir futbolcu olacaktır” dedi.

Haber: Yılmaz Aktepe

 

Bu haber 1430 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8432
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.152.38.154)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku