Reklam
Reklam
Reklam
-
Yılmaz, ateş püskürdü

Yılmaz, ateş püskürdü


Eklenme Tarihi : 20-8-2015
Yılmaz, ateş püskürdü

Yılmaz, ateş püskürdü

Çorlu Gençlerbirliğispor Kulüp Başkanı Murat Yılmaz, anlaştıkları ve paralarını alıp kaçan oyuncular için çarpıcı sözler sarf etti. “Para alıp kaçan futbolculardan artık kulüp olarak bize inanın gına geldi” diyerek tepkisini şu cümlelerle dile getirdi.

Tekirdağ Süper Amatör Lig takımlarından Çorlu Gençlerbirliğispor Kulüp Başkanı Murat Yılmaz, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Parasını alıp kaçan oyunculardan gına geldiğini söyleyen Baştan Yılmaz, yazılı açıklamasında şu sözlerine yer verdi, “Her sene kulüplerden para alıp kaçan sporcular oluyor ve bu durumdan en çok rahatsız olan kulüp sanırım biz olduk. İlk ve en pahalı transferimiz olan 1985 doğumlu Geçtiğimiz sezon Sinopspor kalesini koruyan Mehmet Bayram ile  anlaştık parasını verdik, üç gün sonra hakkınızı helal edin başka takımla anlaşınca paranızı yollayacağım diye mesaj yolladı. Bu davranışı spor kamuoyu takdirine bırakıyorum. Bu açıklamalarda bulunup bulunmamak konusunda çok düşündük ama sonunda yayınlanması yolunda karar kıldım. Bizim canımız yandı başkalarının canı yanmasın diye bu açıklamaları yapmak zorunda kaldım. Bu tip durumlardan çok canımız yandığı için bu sezon takımın başına sportif direktör olarak bu Ligleri en iyi tanıyan bir spor adamını getirdik. Bize en güvendiği oyuncu Mehmet Bayram dediği için kendisine inanılmaz kolaylıklar ve ayrıcalıklar sunduk. Top başı tarihimizden bir gün sonra düğünü olacağı için kendisine on gün izin verdik. En yüksek rakamı kendisine ödedik. Sonuçta paramızı aldı ve elini kolunu sallaya sallaya gitti. Bizlere telefondan çektiği mesajları kulüp avukatımıza gösterdik ve derhal dava açmamızın en doğru davranış olacağını söyledi. Adli tatil sona erer ermez mahkeme yoluyla da maddi manevi haklarımızı sonuna kadar arayacağız. Tüm kulüplerimiz bu tip durumlar başlarına gelmemesi için biz derdimizi spor kamuoyununa duyurmak istedik. Amatör Liglerimizi kapsayan özel sözleşme ve Federasyonca yaptırımları takip edilen bir sistemin hayata geçesi taraftarıyız yoksa bir çok kulübün ve sporcunun yanlış şahsiyetler yüzünden canı yanacak” diyerek adeta dert yandı.

Bu haber 1646 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1737
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.206.15.215)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku