Reklam
Reklam
Reklam
-
Şampiyon gençler, ödüllendirildi

Şampiyon gençler, ödüllendirildi


Eklenme Tarihi : 24-8-2015
Şampiyon gençler, ödüllendirildi

Şampiyon gençler, ödüllendirildi

İstanbul un ve Türk Futbolun köklü kulüplerinden olan ve yıllardır kendi imkanları ile ayakta durmaya çalışan Gedikpaşaspor yönetimi Şampiyon olan Genç takımı yemekle ödüllendirdi.

Geçtiğimiz sezon U-19 Gençler liginde şampiyon olan Gedikpaşaspor’lu futbolcuları ağırlayan Kulüp Başkanı Yüksel Palaz, gençlere yemek jesti yaparak bir anlamda şampiyonluklarını taçlandırmış oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Küçükçekmece Sosyal Tesislerinde verilen şampiyonluk yemeğine Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Genel Sekreteri Recep Kelment, Gedikpaşaspor kulüp Başkanı ve yöneticiler yanı sıra şampiyon takımın futbolcuları ile birlikte antrenörleri katıldı.

Başarılarınızın devamını diliyorum

Gedikpaşaspor Kulüp Başkanı Yüksel Palaz, yemekte bir konuşma yaptı. Palaz yaptığı konuşmada şu sözlerine yer verdi, “Hedefimiz güzel, kaliteli ve ahlaklı gençliği bünyemizde barındırmaktı. Bunu başaran gençlerimizi öncelikle gecen futbol sezonu şampiyonluğundan dolayı teknik heyeti ile birlikte kutlamak istiyorum. İnşallah yeni sezonda da başarılı olur ve kulübümüze şampiyonluk ve şampiyonluklar kazandırırsınız. Gedikpaşaspor kulübü olarak kendi altyapımızda yetenekli oyuncu yetiştirebilmek ve dışarıdaki kulüplere altyapımızdan topçu verebilirsek bizim için daha da onur verici bir tablo olacak. Hedefimiz dışarıdan oyuncu almak değil kendi oyuncularını vitrine çıkartmaktır. Bizim önümüzde çok büyük hedeflerimiz yok. Futbolcun Fair-Play içinde geçmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bütün kulüp  yöneticileri de ilk önce kendilerini eğitecekler ondan sonra futbolcu yetiştirmeye çalışacaklar. Küfürsüz şiddetsiz bir lig arzu ediyoruz. Bunun için de mücadelemizi ilk önce kendimize çeki düzen vererek sürdüreceğiz.

Seymen Gençtürk’e teşekkür

Kulüp Başkanı Yüksel Palaz, bir teşekkürde Seymen Gençtürk’e etti. Palaz sözlerine şöyle devam etti, “Her zaman yanımızda olan ve bugünde bizleri yalnız bırakmayan Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk başkanımıza ve yönetim kuruluna, Belediye Başkanımız Temel Karadeniz’e desek ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Bu gençler her şeyi hak ediyor

Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk de gecede bir konuşma yaparak duygularını şöyle ifade etti. “İlçemizin ve Derneğimizin üyesi olan Gedikpaşaspor gençlerini öncelikle şampiyonluklarından dolayı tebrik ederim. Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği olarak kulüplerimize ve siz gençlere hizmet etmek için vardır. Amatör Spor kulüplerimizin daha iyi imkanlar içinde Türk futboluna uzun yıllar hizmet etmesi için yerel yönetimlerinde yani bulunulduğu ilçe belediyesinde desteğini alarak ancak ayakta duracağını ifade etmek istiyorum. Küçükçekmece Kulüpleri olarak Derneğimiz kurulduğu yıldan bu zamana kadar Küçükçekmece Belediyemizin tüm desteklerini alarak Tesis, Ulaşım, Malzeme, Sağlık konularında kulüplerimize hizmet sunmuştur. Küçükçekmece Belediyemizin ve Kulüpler Birliğimizin hizmetleri ile imkanlar daha iyi hale getirilerek ilçemizde özellikle altyapıda başarı ve şampiyonluklar üst düzeye çıkmıştır. Bunlardan biride sizlersiniz sizlerin içinde yetenekli gençleri takip ediyoruz ve ettiriyoruz amacımız sizlerin daha iyi takımlara girmenizdir. Tekrar şampiyonluklarımızdan dolayı tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim. Başta kulüp başkanı olmak üzere yöneticilere bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi. Yapılan konuşmaların ardından Gedikpaşaspor kulüp Başkanı Yüksel Palaz, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk’e kulüplerine vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 1817 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1112
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.229.76.193)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku