Reklam
Reklam
Reklam
-
Toprak’tan kulüplere malzeme yardımı

Toprak’tan kulüplere malzeme yardımı


Eklenme Tarihi : 25-8-2015
Toprak’tan kulüplere malzeme yardımı

Toprak’tan kulüplere malzeme yardımı

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak, ilçede yer alan amatör kulüpler ve ferdi sporculara düzenlenen törenle spor malzemesi dağıttı.

Avcılar Belediyesi ve Avcılar Amatör Spor Kulüpleri Birliği’nin organizasyonunda 30 Ağustos Zafer Bayramı Futbol Turnuvası’nın açılış karşılaşmasından önce, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak tarafından, Avcılar Turgut Özal Stadyumu’nda Avcılar’da ki bütün amatör spor kulüplerine eşofman, rüzgarlık, yağmurluk, tşört, antrenman yeleği, konç, bere, eldiven ve futbol topu gibi spor malzemesi dağıtımı yapıldı.

Sporun ve Sporcunun yşanındayız

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak, malzeme dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, her zaman spor ve sporcunun yanında olduklarını belirterek; “Spor ve sporcuya verdiğimiz önemle Mayıs 2014’da kurulan Spor İşleri Müdürlüğümüz faaliyete geçerek çalışmalarını sürdürmektedir. Avcılar Belediyesi olarak her gencimiz sporla uğraşabilecek, çocuklarımızın özgüvenli ve sağlıklı bireyler olarak yetişmelerine katkı sunmak için spora ve sporcularımıza her türlü desteği sağlıyoruz. Amatör spor kulüplerimizin araç ve saha ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda belediyemiz stadyumunda çamaşır yıkama hizmeti dahi sunuyoruz. Amatör sporcularımıza da spor malzemesi katkısı sağlıyoruz. Bütün spor kulüplerimize eşiklik ilkesi içinde adalet ve hakkaniyet kurullarında yasa ve mevzuatlar çerçevesinde katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Avcılar gençlerin spor merkezi olacak

Başkan Dr. Toprak konuşmasının devamında, Avcılar’da her gencin bir spor dalıyla uğraşmasını istediklerini belirterek; “Avcılar’da her gencimizin bir spor dalı ile uğraşabilecek olanaklara sahip olması büyük önem verdiğimiz ve yoğun çalışmalar yürüttüğümüz bir konudur. Gençlerin sporun her branşında çalışmalarını yapabilecekleri spor tesisleri oluşturacağız. Bu spor tesislerinin yanında İstanbul’un 5. Spor lisesini inşa ederek ilçemizde uluslar arası müsabakalara ev sahipliği yapabileceği olimpik spor alanı oluşturmaya arzu ediyoruz. Kompleks için Milli Eğitim Bakanlığı’na başvuruda bulunmuş, belediyemiz tarafından yapılacak olan spor kompleksi ve lise için gerekli onay beklenmektedir.  Belediyemiz bünyesinde çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik açtığımız, fitness, atletizm, basketbol, voleybol, futbol, satranç, masa tenisi kurslarımızda yüzlerce çocuk ve gencimiz spor eğitimi alıyorlar” dedi.

Zafer kupası turnuvası başladı

Amatör sporculara spor malzemesi dağıtımının ardından Avcılar Belediyesi ve Avcılar Amatör Spor Kulüpleri Birliği’nin organizasyonunda 30 Ağustos Zafer Bayramı Futbol Turnuvası saat 18.30’da Ambarlı-Denizköşkler arasında oynanan karşılaşma ile başladı.

Avcılar Turgut Özal Stadyumu’nda 30 Ağustos tarihine kadar devam edecek turnuvayı düzenlemekteki amaçlarının, Avcılar’da sporu gençlere sevdirmek ve spor kulüpleri arasındaki dayanışmayı sağlamak olduğuna dikkat çeken Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi.

 

 

 

 

Bu haber 1860 kez okunmuşturHaber Resimleri

YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9565
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.229.76.193)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku