Reklam
Reklam
Reklam
-
Silivri’li okçular, sınıfı geçti

Silivri’li okçular, sınıfı geçti


Eklenme Tarihi : 1-9-2015
Silivri’li okçular, sınıfı geçti

Silivri’li okçular, sınıfı geçti

Türkiye Okçuluk Federasyonu 2015 Yılı Faaliyet Programında yer alan “Zafer Kupası Minikler Türkiye Şampiyonası”, 26 – 30 Ağustos 2015 tarihleri arasında Gelibolu Okçuluk Tesislerinde yapıldı, 31 ilden toplamda 728 minik sporcu ile Türkiye’de yapılmış en geniş katılımlı yarışma olma özelliği gösteren yarışmaya ilgi oldukça fazla oldu.

Silivrispor Okçuluk Şubesinin 10 sporcu ve 2 milli hoca ile Silivri’yi temsil ettiği “Zafer Kupası Minikler Türkiye Şampiyonası” kapsamında sporcularımız aldığı dereceler ile turnuvanın kazanı oldu. Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından Gelibolu’da organize edilen turnuvaya Silivri’den Yusuf Eren Albayrak, Barkın Genç, Yusuf Emir Gerçek, Hatice Melek Doğan, Fatih Kadim, Yavuz Kamburoğlu, Zehra Cemre Özdemir, Tuna Güvener, Dilşer Göçmen ve Salih Arda Akın ile birlikte 10 sporcu ve sporcuların antrenörlüğü ise Erol Türkekul ve Zekiye Yavuz’un yaptığı takım başarılı sonuçlara imza attı.

Silivri’nin Milli gururu, Yusuf

Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından Gelibolu’da organize edilen “Zafer Kupası Minikler Türkiye Şampiyonası”, yarışmalarında 13-14 yaş kategorisinde ilçemizi temsil eden Yusuf Eren Albayrak turnuvada topladığı 660 puan ile turnuva şampiyonu oldu. Aynı kategoride yarışan Barkın Genç topladığı 542 puan ile turnuvayı 42. olarak tamamladı. Yusuf Emir Gerçek ise aynı kategoride topladığı 410 puan ile turnuvayı 94. sırada tamamladı. Küçük kızlarda Silivri’yi temsil eden Zehra Cemre Özdemir ise turnuvada topladığı 236 puan ile turnuvayı 34. sırada tamamladı. 13-14 yaş kategorisinde yarışan küçük kızlarımızdan Hatice Melek Doğan ise turnuvada topladığı 448 puan ile 54. sırada yer aldı. 8-9 yaş kategorisinde ilçemizi temsil eden sporculardan Dilşer Göçmen topladığı 299 puan ile turnuvayı 9. olarak tamamladı. Bir başka sporcumuz Salih Arda Akın ise topladığı 184 puan ile turnuvayı 74. olarak tamamladı. Turnuvada ilçemizi temsil eden Yavuz Kamburoğlu topladığı 272 puan ile 25. sırada yer aldı. Fatih Kadim topladığı 260 puan ile turnuvayı 34. bitirdi. Tuna Güvener turnuvayı 251 puan ile 44. olarak tamamladı.

Turnuvada Doğumgünü sürprizi

Gelibolu’da turnuva için kampta olan Silivrili sporcuların başarılı hocalarından Zekiye Yavuz’a minik öğrencilerinden doğum günü sürprizi yapıldı. Turnuva için kaldıkları otelde yenilen akşam yemeğinin ardından dinlenme molasında minik sporcuların hocaları Zekiye Yavuz’un doğum gününü unutmaması ve pastalı kutlama yapması duygusal anlar yaşanmasına neden oldu.

 

Bu haber 1879 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1178
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku