Reklam
Reklam
Reklam
-
Tanrıyaşükür’den Adalet sözü

Tanrıyaşükür’den Adalet sözü


Eklenme Tarihi : 8-9-2015
Tanrıyaşükür’den Adalet sözü

Tanrıyaşükür’den Adalet sözü

TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Muhammed Tanrıyaşükür 2015-16 Amatör Futbol sezonu dolayısı ile  mesajı yayınladı

 İstanbul Amatör Futbol sezonu 05 Eylül 2015 tarihinde başlayacak olup, Sal liginde 103 takım, U-15 Yaş altı kategorisinde 280 takım mücadele edecektir. Liglerin başlamasına az bir süre kala Sal liginde 2, U-15 Yaş liginde 3 Takım olmak üzere toplam 5 takım ligden çekilmiş, U-15 liginde de 3 takım lisanslarını yetiştiremedikleri gerekçesi ile ilk hafta maçlara çıkamayacaklarını belirtmişlerdir. TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Muhammed Tanrıyaşükür bu sezon ligden çekilen takımların önümüzdeki sezon liglere alınmayacaklarını belirtti.

Ali Muhammed Tanrıyaşükür geçmiş yıllarda ve henüz liglerin başında yaşanan bu durum dolayısı ile 2016-17 sezonundan itibaren Alt yapı liglerinde A ve B küme uygulanması kararımızın  ne kadar isabetli olduğu görülmektedir. Amacımız bu işi gerçekten yapmak isteyen kulüpler ile yasak savmak isteyen kulüpleri ayrı kümelerde buluşturmaktır. Geriye dönüp baktığımızda 150 takımın liglerden çekildiğini görmekteyiz. Bu nedenle önümüzdeki sezon liglerden bu takımları liglere almayacağız dedi.

Yeni sezonda TFF İstanbul İl Temsilciliği ve İASFK olarak tüm kulüplerimize Adaletli olacağımız  sözünü  verdiklerini ifade eden, Ali Muhammed Tanrıyaşükür 2015-16 sezonunda Talimatların gerekliliğinin yerine getirileceğini özellikle vurgulayarak Tüm Kurullarımız ile tüm kulüplerimize aynı mesafede olacağız dedi.Yeni sezonun Fair Play içerisinde geçmesi temenni etti ve  hayırlı olmasını diledi.

 

Bu haber 2748 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9485
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku