Reklam
Reklam
Reklam
-
Dönmez; Mağlubiyeti hak ettik

Dönmez; Mağlubiyeti hak ettik


Eklenme Tarihi : 9-9-2015
Dönmez; Mağlubiyeti hak ettik

Dönmez; Mağlubiyeti hak ettik

Süper amatör Ligin Arnavutköy Temsilcilerinden Ömerlispor’un Kulüp Başkanı Vedat Dönmez, geçtiğimiz hafta sezonun ilk maçında Hadımköy stadında oynadıkları ve 2-0 kaybettikleri Beylikdüzüspor maçı ile ilgili bir açıklama yaptı. Maçın başından sonuna kadar kötü bir futbol sergilediklerini ve mağlubiyeti hak ettiklerini söyledi. Dönmez ayrıca Beylikdüzüspor’u centilmence mücadele ettiği ve sahadan galip ayrıldığı içinde tebrik ettiğini söyledi. 2-0 kaybettikleri Beylikdüzüspor maçı sonrası rakibini kutlayan Ömerlispor Kulüp Başkanı Vedat Dönmez, kendi takımı için de kötü bir futbol oynadıklarını, mağlubiyeti hak ettiklerini söylemeden geçemedi. Başkan Vedat Dönmez, maç ile ilgili şu yorumu yaptı, “Rakibimiz karşısında kötü bir futbol sergiledik. Karşılaşmanın başından sonuna kadar mağlubiyeti hak eden bir oyun ortaya kolduk ve sonuçta bizim aleyhimize gerçekleşti. Burada rakibimiz olan 2-0 kaybettiğimiz Beylikdüzüspor’u oynadıkları futbol ve centilmenliklerinin karşılığında aldıkları üç puandan dolayı camia olarak kendilerini tebrik ediyorum“ dedi.

Hakem triosunu kutluyorum

Beylikdüzüspor karşısında sahadan 2-0 mağlup ayrılan Ömerlispor’da Kulüp Başkanı Vedat Dönmez, maçın  İlker Yasin Avcı, Gürkan Çalışkan ve Deniz Caner Özaral’dan oluşan hakem triyosunu da kutladı. Başkan Dönmez “Pırıl pırıl genç bir trio sahaya çıktı ve maçımızı yönetti. Maçı da en iyi şekilde zorlanmadan yöneterek gelecek için büyük umut vaat ettiler.  Kendilerini kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Böyle hakemlerle maç oynamak bizlere büyük keyif veriyor, inşallah bu tür yönetimlerin devamı gelir” dedi. 

 

Bu haber 1942 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8550
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.81.73.233)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku