Reklam
Reklam
Reklam
-
Yeter artık daha kaç can gidecek?

Yeter artık daha kaç can gidecek?


Eklenme Tarihi : 16-9-2015
Yeter artık daha kaç can gidecek?

Yeter artık daha kaç can gidecek?

Hafta sonu Kağıthane deplasmanında Günyamaçspor maçına çıkan Selimpaşaspor’da kulüp yöneticisi Turgut Şen’in maçta rahatsızlanarak kalp krizinden vefat etmesi üzerine Selimpaşaspor Kulübü oldukça sert bir açıklamaya imza attı. 

Selimpaşaspor’un resmi internet hesabından yapılan açıklamada, şu sözlere yer verildi, “İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı. Yıllardır süregelen ve sürekli dile getirdiğimiz Amatör liglerdeki sağlık skandalı bu defa yönetim kurulu üyemiz Turgut Hocamızın canına mal oldu. Amatör liglerde sağlık ekibi ve ambulans olmadan oynatılan maçlar adeta ölüme davetiye çıkarıyor. Her sene sağlık skandalı yüzünden nice hayatlar son bulurken 2015-2016 sezonunda da sağlık ekibi olmaması skandalı devam ediyor. Hafta sonu oynanan Günyamaçspor - Selimpaşaspor mücadelesi devam ederken kalp krizi geçiren yöneticimize müdahalede bulunacak sağlık ekibinin olmaması ölümle sonuçlandı. Sağlık ekibi olmadan oynanan Amatör Lig maçlarında statlara acil müdahalede bulunabilecek ambulans bulunmaması da yöneticisinden futbolcusuna hakeminden taraftarına teknik heyetinden gözlemcisine spor muhabirinden malzemecisine varıncaya kadar sporun her unsurunun ölüm tehlikesi ile karşı karşıya olduğunun en kesin kanıtıdır. Buna artık tüm unsurlarla birlikte dur demenin zamanı gelmemiştir. Hangi şey insan sağlığından ve canından daha kıymetlidir” denildi. 
Hayatını Selimpaşaspor’a ve Silivri’nin amatör futbolunun gelişmesine adamış olan değerli hocamız Turgut Şen’in vefatı spor camiasını da derinden yaralamıştır. Gazete İstanbul Spor Servisi olarak bölgemiz sporuna önemli katkıları olmuş hocamıza Allah’tan rahmet yakınlarına da sabırlar diliyoruz.

Bu haber 1576 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7201
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.81.28.94)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku