Reklam
Reklam
Reklam
-
Spor Camiasını buluşturan düğün

Spor Camiasını buluşturan düğün


Eklenme Tarihi : 21-9-2015
Spor Camiasını buluşturan düğün

Spor Camiasını buluşturan düğün

Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği yöneticilerinden Cemal Kenar, Oğlu Emre Kenar hayatını Kübra Aydoğdu ile birleştirdi. Küçükçekmece Akdeniz Davet Salonundaki Düğüne Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, Trakya Rumeli Balkanlar Gönül Birliği Platformu Genel Başkanı Gökhan Aygün, Spor kulüp Başkanları ve yöneticilerinin yanı sıra sporunun birçok ismini buluşturdu.

Hafta sonu gerçekleşen düğün töreni öncesi Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’in kıydığı nikâhta Yeşilova Esnafspor Kulüp Başkanı Ahmet Ulaş ve Trakya Rumeli Balkanlar Gönül Birliği Platformu Genel Başkanı Gökhan Aygün Emre, Kübra çiftin nikah şahitliğini yaptı. Başkan Temel Karadeniz, her iki çifte Bundan sonra Küçük tartışmalarımızda dahi bu mutlu anınızı hatırlayın sözleriyle başladığı konuşmasında aile kavramına dikkat çeken Karadeniz, dua ederek, damat ve geline nasihatte bulundu. Daha sonra Başkan Karadeniz, Nikah Cüzdanını Trakya Rumeli Balkanlar Gönül Birliği Platformu Genel Başkanı Gökhan Aygün’e verdi. Akgün’de her iki çifti tebrik ederek evlilik cüzdanının gelin hanıma verdi. Kıyılan nikahın ardından Belediye Başkanı Temel Karadeniz, genç çiftlerin hediyesini takdim etti. Karadeniz, yeni çifte, “Allah hayırlı uğurlu etsin. Ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi. Nikah merasiminin ardından son günlerde yaşanan şehitlerimiz anısına bir dakika saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasından sonra onuncu yıl marşını hep bir ağızla okuyarak davetliler duygulu anlara yaşadılar. Emer ve Kübra çiftin düğün töreni Mehmet Demirel ve Orkestrası eşliğinde solistlerden Tamer ve Pınar Yıldızının söylediği şarkı ve Türkülerle doyasıya eğlendiler.

 

Bu haber 2412 kez okunmuşturHaber Resimleri

YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2457
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.81.28.94)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku