Reklam
Reklam
Reklam
-
Altyapı bizim her şeyimiz

Altyapı bizim her şeyimiz


Eklenme Tarihi : 6-10-2015
Altyapı bizim her şeyimiz

Altyapı bizim her şeyimiz

Küçükçekmece ilçesi temsilcilerinden Gültepe Özgençlikspor Kulübü yöneticileri, minik futbolculara madalya vererek sevindirdi. Başkan Yardımcısı Ali Şan Yılmaz, Futbol Okulları çalışmasını yönetici arkadaşları ile takip ederek altyapının kendileri için e kadar önem anz ettiğini söyledi. Geleceğin sporcularını altyapılardan çıkararak Türk futboluna armağan etmek için çaba göstereceklerini söyleyen Yılmaz, “Altyapı bizim geleceğimiz. Onlara her zaman destek vermeye devam edeceğiz. Eğer altyapıya yönelirsek kazanan kulübümüz ve Türk futbolu olur” dedi. Gültepe Özgençlikspor olarak alt yapıda önemli işler yaptıklarını belirten Yılmaz, bundan sonraki süreçte de alt yapıya destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Sıkıntıları çok iyi biliyoruz

Altyapılardaki sıkıntıları çok iyi bildiklerini ve bunlara çözüm aşamasında gerekli çalışmaları yaptıklarını söyleyen Yılmaz, “Altyapıda özellikle yaşanan sıkıntıları yönetim olarak yakından takip ediyoruz. Bunları çözmek içinde elimizden geleni yapıyoruz. Buradan yetişecek gençlerimiz A Takımda yollarına devam edecekler. Kulüp olarak yılın 12 ayı futbol okulu çalışmamız tüm hızıyla devam ediyor. Ücret talebinde bulunmadan şu anda 80 öğrencimize öğrenim gösteriyoruz. Bu sayı her geçen gün artarak büyüyecektir. Futbol okulunda hafta sonları deneyim ve tecrübeli hocalarımız nezaretinde çalışmalarımız muntazam bir şekilde devam etmektedir. Bugünde eğitim gören çocuklarımızı sevindirmek ve yönetici arkadaşlarımızla Bayrampaşa’da düzenlenen Arda Turan Futbol Turnuvasında 3’ncü olan Futbol okulundaki çocuklarımızı sevindirmek amacı ile kendilerine Madalya verdik.

Velilere çağrımız olacak

Yılmaz, futbolcuların velilerine de seslenerek onlara şu çağrıda bulundu, “Futbol Okulumuza ve Lisanslı futbol oynayan çocuklarımızın Velilerine seslenmek istiyorum. Lütfen onlardan ricam haftada bir gün iki saatlerini çocuklarına ayırsınlar. Onların nereye gittiklerini ne yaptıklarını, nasıl bir ortamda olduklarını yakından görsünler. Çocuklarının müsabakalarına gelerek onlara destek versinler. Bu çocukların ilgi ve aklaya büyük ihtiyaçları var. Geleceğin futbolcu adayları bizim büyük velinimetimizdir. Onlara her zaman olduğu gibi bugünde destek oluyoruz ailelerin de bu duruma yaklaşım göstermelerini bekliyoruz. Altyapıdan yetişen gençlerimizin Gültepe Özgençlikspor Kulübü olarak daha iyi seviyelerde olması için elimizden geleni yapıyoruz. Bizler, gençlerimize ne kadar değer verirsek, geleceğimiz daha iyi seviyelerde olur. Geleceğimize yatırım yapmak için gençlerimize, kültürde ve sporun her dalında gerekli eğilimi göstermeliyiz” şeklinde konuştu.

Bu haber 1492 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9755
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.0.181)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku