Reklam
Reklam
Reklam
-
Yönetimden tesislerinde çay keyfi

Yönetimden tesislerinde çay keyfi


Eklenme Tarihi : 15-10-2015
Yönetimden tesislerinde çay keyfi

Yönetimden tesislerinde çay keyfi

Silivrispor’u büyük bir maddi külfetten kurtaracak olan tesislerin bitirilmesinin ardından geçen süreçte tüm yönetim kurulu üyeleri bir araya gelerek idman sonrasında çay keyfi yaptılar.

Tamamen bitirilmesinin ardından tesislerde çay keyfi yaparak üzerlerinden büyük bir yük kaldıran Silivrispor’da yönetim kurulu üyeleri bir araya gelerek hem tesislerin son halini gezdi hem de çay içerek durum değerlendirmesinde bulundular. Kulüp Başkanı İhsan Atun, İkinci Başkan Süleyman Gencoğlu, Genel Kaptanlar Yusuf Temel ve Sinan Özkan, Muhasip Recep Karaköy, Futbol Şube Sorumlusu Erkan Karabina, Ayyıldız Beton sahibi Mehmet Ayyıldız, sekreterya Arife Sezginer ile birlikte tesisleri gezdi. Konu hakkında kısa bir bilgilendirmede bulunan Silivrispor Kulüp Başkanı İhsan Atun; “Sonunda bitirdik tesisimizi. Bu zamana kadar çok zahmet çektik. Nihayetinde bitirdik ve tüm oyuncu kafilemiz burada hem konaklıyor hem de tüm öğün yemeklerini tesislerde ayrılmadan yiyebiliyor. Bir kulüp için bundan daha güzeli yoktur. Şimdi ise önümüzde yapılması gereken bir yığın iş var. Çalışma arkadaşlarım ile birlikte yoğunlaşmamız gereken konu takımımızın gidişatı olacaktır. El attığımız her işi başarıyla bitirmenin hazzını lig sonunda da yaşamak için daha çok çalışmamız lazım. Bize inanlarla birlikte çıktığımız yolda emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.

Bu haber 1466 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5931
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.85.143.239)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku