Reklam
Reklam
Reklam
-
Gençtürk, Başkanları ağırladı

Gençtürk, Başkanları ağırladı


Eklenme Tarihi : 26-10-2015
Gençtürk, Başkanları ağırladı

Gençtürk, Başkanları ağırladı

Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği üyesi olan 38 Spor kulüp başkanları ile yemekli toplantı gerçekleşirdi. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Küçükçekmece sosyal tesislerinde gerçekleşen istişare toplantısı Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk başkanlığında yapıldı. Gerçekleşen yemekli toplantısında Kulüp Başkanlarının ilçedeki sportif faaliyetleri ile duygu ve düşünceleri alan Seymen Gençtürk İlçemizde spor adına hizmet vermek isteyen, projesi olan bizlerle bu yolda yürümek isteyen gerçek ve tüzel kişiler artık tüzük gereği Kulüpler birliğimize katılabilir.

Koltuklar kimseye Baki değildir. Önemli olan birlik ve Beraberliğimiz. Bu akşam şunu gördüm bir gün bu görevleri bıraktığımızda bu ilçede geriye bir spor alt yapısı bırakmış olacağız. Ancak daha yapacak çok işimiz var diyerek yola devam diyoruz dedi.

Bu haber 1580 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10874
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.85.92.139)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku