Reklam
Reklam
Reklam
-
Birinci Amatör Lig, Toplu sonuçları

Birinci Amatör Lig, Toplu sonuçları


Eklenme Tarihi : 26-10-2015
Birinci Amatör Lig, Toplu sonuçları

Birinci Amatör Lig, Toplu sonuçları


1. Grup
Esenyurtspor - Bollucaspor 3-0
Hadımköyspor - Çiftlikköyspor 1-1
Merkez Kayaşehirspor - Fenerköyspor 3-0
Büyük Kılıçlıspor - Başakşehir Kartal 0-3
Tepecik Anadoluspor - Celaliyespor 7-0
2. Grup
Başakşehirspor - Silivri Kadıköyspor 3-0
A. Yeniköyspor - Silivri Ortaköyspor 2-1
BÇM Sinanspor - Gökçealispor 0-2
Muratbeyspor - Dağyenicespor  1-1

3. Grup
Gümüşyakaspor - Mustafakemalpaşa 0-1
Güzelcespor - Yeşil Esenyurtspor 1-2
İhsaniyespor - Kavaklı Köyü SK 2-0
Çanakçaspor - Avcılar Cihangirspor 1-0

4. Grup
Yenişehirspor - Bezirganbahçespor 0-1
CFS Bağcılarspor - Tepebağ Kültür0-1
Aslantepe Gençlik - Küçükayasofya 1-2
Yıldırım Bosnaspor - Ceylanspor 3-1
Boğaziçispor - Göktürkspor 2-1

5. Grup
Söğütlüçeşmespor - GOP Barbaros 0-0
Fatih Mimarsinanspor - Reşitpaşa 0-4
Sanayi Mahallesi SK - Haliçspor 0-2
Sultanmuratspor - Bafraspor 1-0
Hürriyetgücü - Şehzadebaşıspor 1-2

6. Grup
Teraziderespor- Yedikulespor 1-1
Topçular - Bağcılar Gençlergücü 6-0
Talatpaşaspor - Örnektepespor 0-3
Azimspor - Kartaltepespor 2-1
Sefaköy Kartalspor - İTÜ 3-1

7. Grup
Aksarayspor - Kalespor 2-4
Sekbanlar SK - Fişekspor 5-0
M.Ş.Paşaspor - Küçükçekmece İY 1-1
Tozkoparan Birlik – B.Paşa Teknik 1-2
Bahçeköyspor - Çayırgücü 5-1
8.Grup
Bağcılar Cemspor - Giresunspor 3-2
Ulutepespor - Cevatpaşaspor 2-2
Tokatspor - Cerrahpaşaspor 3-0
A.Çobançeşme - Tophane Tayfun 1-2
İst.Malatyaspor - Şirinevlerspor 2-1

9. Grup
İstanbul Demirspor - KK Mevlana2-3
Çapaspor - Merterspor 3-1
Seyrantepe Yeşilce - Giresun Emeksan1-2 
Sütlücespor - Tarabyaspor 2-1
Yeni Levent Konaklarspor - Konyaspor 0-1
10.Grup
Bahçelievler Olimpik- Altınyıldızspor 3-0
Denizköşklerspor - Esen Bayburtspor 2-0
Şişli Yaylaspor - Fatih Hilalspor 2-2
Yahya Kemalspor - Karadolapspor 4-0

11. Grup
Bayrampaşa Demirspor - Kuruçeşmespor  2-2
Siirt Yavuzselimspor - Zaferspor 3-3
Sefaköyspor - Okmeydanı Fetihspor  0-0
Yeni Özkartalspor - 1863 Boğaziçi SK 1-0

12. Grup
Cevizlispor - Gürzaferspor 1-0
Muradiye GB - Araphanspor 2-0
Kumkapı Sarıçubuk - Güney Yıldızı  2-1
Zeytinburnu Yıldız - Mahmutbeyspor 2-1

13. Grup
Güneştepespor – Havataşspor 1-2
Balat Yeşilovaspor - İkitellispor1-2
Akatlarspor - Bulancakspor 0-1
Telsizspor - Hamidiyespor 1-2
14. Grup
Taçspor - Kavakpınarspor 3-1
Küçükyalı Yelken – A.Hisarı İY 1-2
Yamanspor - Aydınlıspor 3-1
Sultantepespor - Kartalgücü 2-3
Sarıgazispor - Elçispor 2-5

15. Grup
Taşdelenspor - Valide Tayfunspor 5-3
1923 Esenkentspor - Kartal Yuvası 3-0
Orhanlıspor - Üsküdar 1919 SK 4-1
Tuzla Şifaspor - Örnekköyspor 0-0
Tokatköyspor - Pendik Doğanspor 3-0

16.Grup
İstanbul Esnafspor – Sapanbağları 2-3
Kanlıcaspor - Acıbadem Üsküdar  0-1
Uzunderespor - Koşuyoluspor 2-1
Elmalıspor - Öz Karacaahmetspor 4-1
Heybeliadaspor - Şilespor 2-2

17. Grup
Fikirtepe Dumlupınar - İçerenköy İY 3-0
A.Kavağıspor - Balkan Yeşilbağlar 0-1
Doğangüneşspor - Ömerlispor 2-0
Çavuşoğluspor - 1877 Alemdağspor 2-2
Çavuşbaşıspor - Çakmakspor 1-0

18.Grup
Adalarspor - Pendik Kavakpınarspor 1-2
Gümüşsuyuspor - Maltepe Yıldızspor 1-2
Selamiali YeşilSaha - Yakacıkspor 1-1
İdealtepespor - Üsküdar Anadoluspor 1-5
Mesudiyespor - Velibabaspor 3-0   

 



 




 







 





 






Bu haber 2190 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1421
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.242.193.41)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku