Reklam
Reklam
Reklam
-
Düşmez ve ekibi iş başında

Düşmez ve ekibi iş başında


Eklenme Tarihi : 28-10-2015
Düşmez ve ekibi iş başında

Düşmez ve ekibi iş başında

Edirne ASKF ’nin tertip ettiği çalış taya TFF İcra Kurulu Üyesi, İASKF İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve TASKK, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyon Başkanı Ali Düşmez ve beraberindeki heyet konuşmacı olarak katıldı. Toplantıya eski Bakırköy Kaymakamı ve Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Belediye Başkanı  Recep Gürkan, Edirne Millet Vekili Erdin Bircan, Moderatör Doç.Dr.İlhan Toksöz, İstanbul, Edirne, Çanakkale, Kırklareli, ASKF başkanları, İstanbul ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Adamlar,Antrenörler ve Amatör Spor Kulüpleri Yöneticileri iştirak etti.

 

Çalış tayın açılış konuşmasını yapan Edirne ASKF Başkanı İbrahim Acar bu gibi çalışmalarımızı Futbolun ve diğer Spor Branşlarının gelişmesi ve daha yaygın hale gelebilmesi için diğer illerimizde de yapılmasına katkı sunulacağını öncelikle Trakya’dan başlandığını söyleyerek başta Genel Başkan Ali Düşmez’e ve katılanlara teşekkür ederek toplantıyı açtı.

 

TASKK ve İstanbul ASKF Genel Başkanı, TFF İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, yaptığı konuşmada şu sözlerine yer verdi, “Sporun ülkemizde yaygın hale gelerek gelişmesi için yeni projeler üretildiğini, Federasyon Başkanlarımız ile temasa geçilerek sürekli çalışmalar yapıldığını bu düşüncenin okullarımızda da oluşması için kulüp okul işbirliğinin yapılmasının şart olduğunu bilmekteyiz. Amatör Kulüplerimizin içinde bulunduğu sıkıntıları göz önünde bulundurarak Futbolda Transfer ödemelerinin 750 TL den 550 TL ye, katılım bedellerinin 600 TL den 400 TL ye indirildiğini, bunun yanında Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan’la sürekli bir araya gelerek illerde yoğun müsabakaların oynandığı sahalarımızın ıslahı için çalışma başlatıldığını Türkiye genelinde sahalarımıza sağlıkçı atanabilmesi ile ilgili Sağlık Bakanımız ve Spor Bakanımızla temaslarını sürdürdüğünü, daha evvel her iki Bakanımızla yapılan protokolle sosyal güvencesi olmayan sporcu ve hakemlerimizin sosyal güvence altına alındığını, bilhassa alt yapılarda sporcularımızın gelişmesi için çalışmalar yapıldığını futbolda Gelişim Direktörü Fatih Terim hocamızın amatörlere verdiği önemle bir çok ilimizde ASKF Başkanlarıyla bir araya gelerek düşüncelerini aldığını ve bu konuda TFF olarak çalışmaların yapıldığını bilmenizi isterim” dedi. Diğer taraftan Katılımcıların çalış taya yönelik önerileri sözlü ve yazılı olarak alındı. Toplantı Edirne ASKF Başkanının katılımcılara teşekkür etmesiyle sona erdi.

 

Bu haber 1312 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10263
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku