Reklam
Reklam
Reklam
-
Gençtürk, Bireysel spor kulüplerini ağırladı

Gençtürk, Bireysel spor kulüplerini ağırladı


Eklenme Tarihi : 6-11-2015
Gençtürk, Bireysel spor kulüplerini ağırladı

Gençtürk, Bireysel spor kulüplerini ağırladı

Son yıllarda yaptığı çalışmalarla İstanbul ve Türkiye’de örnek alınacak olan Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Desteleme Derneğini hafta içi Bireysel Spor kulüp Başkanları Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk’ü ziyaret etti. Yılmaz Karate İhtisas Spor Kulübü Yılmaz Taşkın, İlksen Spor Kulübü Cihan Özbek, Cengâver Spor Kulübü İsmail Özer, Cankılıç Spor Kulübü Hacı Osman Keskin, Gençlik Spor İl Müdürlüğü Kick Bosk Antrenörü Gamze Çimen başkan Gençtürk’ü makamında ziyaret ettiler.

 Bireysel Spor kulüp Başkanları ziyaretlerinin amaçları Küçükçekmece de Futbolun dışında diğer bireysel sporların sorunlarını Küçükçekmece ilçesinde bu sporların nasıl yaygınlaştırılması konusunda dayanışma ve birlik beraberlik içinde hareket edilmesi konusunda görüşlerini belirdiler. Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk’de ziyaretlerinden çok memnun olduğunu Bireysel sporların Türk sporunda ayrı bir yeri olduğunu bu sporların Küçükçekmece ilçesinde yaygınlaşması ve sevilmesi ilçemizde Avrupa ve Dünya şampiyonlarının çıkması gerektiğini bu konuda elimden geldiğince yardımcı olacağınız dile getirdi.

Bu haber 1756 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3942
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.174.43.27)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku