Reklam
Reklam
Reklam
-
Ahmet&Serap Peker’in mutlu günü

Ahmet&Serap Peker’in mutlu günü


Eklenme Tarihi : 9-11-2015
Ahmet&Serap Peker’in mutlu günü

Ahmet&Serap Peker’in mutlu günü

Gürpınarspor Eski Yöneticilerinden Ahmet Peker, oğlu Yağız Peker’in erkekliğe ilk adım attığı törenle dostlarıyla Silivri Garden’da bir araya geldi.

Büyükçekmece, Tepecik ve Gürpınar’ın tanınmış ailelerinden Saniye&Hüseyin Peker’in oğlu, bir dönem Gürpınarspor’da yöneticilik yapan Serap&Ahmet Peker Çiftinin biricik oğlu Yağız Peker’in erkekliğe attığı ilk adımda sevenleriyle bir araya geldi. Silivri Garden Restaurant’ta yapılan Sünnet Törenine katılımın üst seviyede olduğu gözlendi. İş, Spor ve Siyaset dünyasının yanı sıra eş, dost ve akrabalarının hınca hınç doldurduğu salonda mükemmel bir atmosfer esti. Mehteren Takımı’nın şovu ile sahneye gelen Erkekliğe ilk adımı adan Yağız Peker, omuzlarda salonu dolduran misafirlerin görücüsüne çıktı ve bol bol alkış aldı. Gürpınar Belediyesi Eski Başkanı Velittin Küçük ve ailesini temsilen Erkan Küçük ailesiyle geceye katılarak Peker ailesinin yanında oldular. Bir dönem Gürpınarspor yönetiminde birlikte yer alan Bölgenin tanınmış Balıkçılarından Balıkçı Kenan Balcı ve birçok davetlinin hazır bulunduğu gecede misafirler doyasıya eğlendi. Bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür eden Serap&Ahmet Peker Çifti, misafirlerle tek tek ilgilenerek onların rahat bir ortamda eğlenmelerini sağladılar. 

Bu haber 2151 kez okunmuşturHaber Resimleri

YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4055
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.99.123)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku