Reklam
Reklam
Reklam
-
Kartal’da çok Özel bir kulüp

Kartal’da çok Özel bir kulüp


Eklenme Tarihi : 19-11-2015
Kartal’da çok Özel bir kulüp

Kartal’da çok Özel bir kulüp

Bir süre önce kurulan Kartal Özel Sporcular Gençlik ve Spor Kulübü Derneği sade bir törenle açıldı. Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın, Özel sporcular spor kulübüne belediye binasında yer tahsis ettiği için Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e teşekkür etti ve yapmış olduğu konuşmada Federasyon bünyesinde 20 bin lisanlı özel sporcunun bulunduğuna dikkat çekti. Aydın, konuşmasında şu sözlerine yer verdi, “Her insan yarının birer engelli adayıdır ve bize göre engeliler çok özel insanlardır. Özel insanlara bedensel engeli gibi yakıştırmaları istemiyoruz ve kabul de etmiyoruz. Devletimiz güçlüdür maddi sıkıntımız olmadığı gibi hiçbir kuruluştan da maddi yardım talebimiz olmaz. Sadece özel insanlara ve özel sporculara ilgi gösterilmesini ve sevgiyle yaklaşılmasını istiyoruz. Yaşamında denizi ve uçağı görmeyen ve binmeyen özel sporcularımız var. Bu arada 2 bin sporcumuzu ağırlayan Samsun Belediye başkanımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

Federasyona teşekkür

Kartal Özel Sporcular Gençlik ve Spor kulübü yönetim kurulu Başkanı Harun Tüysüz, bölge halkının çocuklarını spor kulübüne yönlendirmelerini, spor yaptırmalarını ve onları topluma kazandırma noktasında hassas olmaları gerektiğine vurgu yaptı. Bu arada Balkanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu başkanı ve futbol hakemi Fikret Poyrazoğlu, Türk sporuna ve sporcusuna olan katkı ve desteklerinden dolayı Federasyon Başkanı Birol Aydın’a derneğin işlemeli bir çini tabağını sundu.

Katılım üst seviyedeydi

Açılış törenine Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın, İstanbul Futbol İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, İASKF Yönetim Kurulu üyesi Osman Ünal, İl temsilcisi Can Dağaşan, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr.Altınok Öz’ün danışmanı Özbey Pekşen, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Dr. Turgut Mermertaş, Ali Apaydın, Kartal İlçe Milli eğitim Müdürü ve Kartal Özel Sporcular Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Harun Tüysüz, Denetleme kurulu üyesi Meltem Emiralioğlu, Özel Eğitim kurulu başkanı Cemil Yazıcı, Kartal İlçe Spor Müdürü İsmail Şenay, Kartal Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Halil Şener, Müjdat Keceli. Kartal Amatör Spor Kulüpleri Yönetim kurulu Başkanı (KASK) Nasır Süleymanoğlu, Bulvarspor Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Balcı, Kartal Altınoruspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Erkubilay, Cevizli Muhtarı Memiş Dikilitaş, Kartursaş A.Ş.Genel Müdürü Gündüz Çapar Eski Kartallılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı suna Uzunkaya, Balkanlılar Kültür ve Dayanışma derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Poyrazoğlu, Elazığı Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim kurulu Başkanı Ömer İçmeli, Kartansaş A.Ş. Genel Müdürü Gündüz Çapar,Kartal Belediyesi bir önceki dönem başkan yardımcısı Gülseren Sude Büyüktaş, İşadamı Kenan Albayrak, Saim Eke,Bülent Demirkol ve seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

 

Bu haber 1993 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1388
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.85.143.239)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku