Reklam
Reklam
Reklam
-
Temel Eyüboğlu, adaylıktan çekildi

Temel Eyüboğlu, adaylıktan çekildi


Eklenme Tarihi : 3-12-2015
Temel Eyüboğlu, adaylıktan çekildi

Temel Eyüboğlu, adaylıktan çekildi

Büyükçekmece Tepecikspor Onursal ve Büyükçekmece Trabzonlular Derneği Başkanı Temel Eyüboğlu, yaptığı açıklamada, Trabzonspor’un ve Trabzon halkının çıkarlarını düşünerek Trabzonspor Başkan adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Trabzonspor’un zor günlerden geçtiğini ifade eden Eyüboğlu, “Trabzonspor’un daha az adayla seçime girmesi ve bu büyük camianın birlik ve beraberlik içinde olması için ilk adımı ben attım ve devamının gelmesini bekliyorum. Zorlu günlerde daha az aday ile daha güçlü bir kongre yapılmasını uygun gördüm, onun için çekilme kararı aldım” dedi. Temel Eyüboğlu, yarışa girecek başkan adaylarının da sağduyulu olması ve genel kurulun Trabzon’a yakışacak bir şekilde geçmesi temennisinde de bulundu. Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen de Temel Eyüboğlu’nun adaylıktan çekilme dilekçesini kurullarına verdiğini belirtti. Trabzonspor’da Temel Eyüboğlu’nun çekilmesinin ardından genel kurul öncesi İbrahim Hacıosmanoğlu, Celil  Hekimoğlu, Muharrem Usta ve Tahsin Usta olmak üzere 4 başkan adayı kaldı.

Bu haber 1144 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1643
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku