Reklam
Reklam
Reklam
-
Avcılar’a yeni bir stat daha

Avcılar’a yeni bir stat daha


Eklenme Tarihi : 4-12-2015
Avcılar’a yeni bir stat daha

Avcılar’a yeni bir stat daha

TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, Avcılar’da bulunan İstanbul Üniversitesi Sahası yakın zamanda amatör futbol kulüplerinin hizmetine açılacağını duyurdu.

Konuyla ilgili bilgi veren TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, "İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü ve TFF arasında protokol imzalandı. Buna göre TFF şu anda kötü durumda olan üniversite sahasını yenileyecek. Buna karşılık rektörlük de sahayı antrenman ve maçlar için amatör spor kulüplerine açacak. Bu konuda TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Sayın Ali Düşmez’le Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in büyük çabaları oldu, kendilerine teşekkür ederim" dedi.
Sırada Bakırköy var
Tanrıyaşükür, mevcut sahaların da ıslahı için çalışmaların sürdüğünü, ilk olarak Bakırköy Belediyesi 2Nolu Saha’nın zemininin yenileneceğini söyledi. 
Bürokrasi büyük engel
TFF olarak ilde birçok statta ıslah yapabilecek imkanlara sahip olduklarını ancak kendilerine bürokrasinin engel olduğunu ifade eden Tanrıyaşükür, “Bazen direkt bakan dahi talimat verse bürokrasi engel oluyor. Bazen sahanın bulunduğu arazinin sahibi olmuyor. Gençlik Spor İl Müdürlüğü sahanın bir dönem kendine devrini istiyor bu kez Milli Emlak veya Belediye buna yanaşmıyor. Böyle olunca elimiz kolumuz bağlanıyor” dedi.

Bu haber 1524 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7267
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.171.183.163)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku