Reklam
Reklam
Reklam
-
Ahmet Örs, güven tazeledi

Ahmet Örs, güven tazeledi


Eklenme Tarihi : 4-12-2015
Ahmet Örs, güven tazeledi

Ahmet Örs, güven tazeledi

İkinci Amatör Ligin Silivri temsilcilerinden Akörenspor’da yapılan Olağan Genel Kurulda mevcut Başkan Ahmet Örs, güven tazeleyerek yeniden kulüp başkanlığına seçildi. Silivri’nin en köklü kulüplerinden olan Akörenspor gerçekleştirdiği olağan kongresinde mevcut Başkan Ahmet Örs yeniden başkanlığa seçildi. Akörenspor Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen olağan genel kurulda Divan Başkanlığını ise eski Muhtar Mustafa Gül yaptı. 250 delegesi bulunan Akörenspor’da kongreye 188 delege katıldı. Güven tazeleyerek kongreden başkan olarak ayrılan Ahmet Örs’ün listesindeki diğer isimler ise, Hasan Çıra, Ferit Kepçeli, Samet Kepçeli, Remzi Ergin, Tuna Göksu, Tolga Gül, Hasan Akdere, Uğur Karaağaç yönetim kurulu listesinde yer alırken denetim kurulu listesinde ise Ertan Kıvılcım, Ahmet Koçanoğlu ve İbrahim Duyguç yer aldı.

Kaldığımız yerden devam edeceğiz

İki listenin yarıştığı kongrede açık ara başkanlığı alan Ahmet Örs yaptığı konuşmasında; “Yıllardır inişli çıkışlı bir grafik çizerek liglerde var gücümüzle mücadelemizi veriyoruz. Kimi zaman yokluk içinde kimi zaman da varlık içinde olduk. Lakin hiçbir zaman yıkımda yer almadık. Daima köyümüzün gelişip kalkınması için canla başla arkadaşlarımız ile birlikte çalışıp durduk. Bugün geldiğimiz noktada kulübümüzün gelirlerinin artması için belediyemiz ile koordineli çalışma yürütüyoruz. İlerleyen günlerde köyümüzde belediyemizin yaptırdığı bir idman sahasının açılışını gerçekleştireceğiz. Yıllardır kullanamadığımız sahamız böylelikle kullanılır hale gelecek ve idmanlarımızı burada yapıp lige hazırlanacağız. Bu durum için başta Belediye Başkanımız Özcan Işıklar ve başkan yardımcılarına teşekkür ederim. Güzel ve uyumlu bir şekilde kongremizi gerçekleştirdik. Kongremize gelerek bizleri onurlandıran değerli delegelerimize teşekkür ederiz. Delegelerimizin bizlere geçici olarak verdiği görevi her zamanki dürüstlüğümüzle yerine getireceğimizden de kimsenin şüphesi olmasın. Bizlere güvenenlere tekrar teşekkür ederim” dedi.

 

Bu haber 1425 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9814
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku