Reklam
Reklam
Reklam
-
Gürpınarspor’da üçüncü Gazi dönemi

Gürpınarspor’da üçüncü Gazi dönemi


Eklenme Tarihi : 7-12-2015
Gürpınarspor’da üçüncü Gazi dönemi

Gürpınarspor’da üçüncü Gazi dönemi

Ligde zor günler geçiren Gürpınarspor’da geçtiğimiz sezon görev yapan Teknik direktör Kamuran Gazi, yeniden yeşil-beyazlı kulüp ile anlaşmaya vardı. Önceki gün Kulüp Başkanı Mustafa Küçük ile bir araya gelen ve her konuda anlaşma sağlayan Teknik Direktör Kamuran Gazi, yeni takımı ile bugün resmen iş başı yapacak. Sezon başında BAL, Bölgesel Amatör Lig takımlarından Büyükçekmece Belediyespor ile anlaşan ve bu takımla kısa süre bir arada kalan Kamuran Gazi, bordo-mavili kulüpten ayrıldıktan 20 gün sonra eski takımı Gürpınarspor ile anlaşarak bir anlamda yuvayla dönmüş oldu. Teknik Direktör Kamuran Gazi, bugün göreve başlayacak ve takımı ile ilk çalışmasını yaparak oyuncularla tanışmış olacak.

Küçük; Kamuran Gazi ile hiç ayrılmadık ki

Gürpınarspor Kulüp Başkanı Mustafa Küçük, Kamuran Gazi ile yapılan anlaşma sonrası gazetemize bir açıklamada bulundu. Başkan Küçük, Kamuran Gazi ile hiç ayrılmadıklarını sadece Büyükçekmece Belediyespor’un iyi yerlere gelmesi için birlikte hareket ettiklerini söyledi. Bugün itibarı ile Kamuran Gazi’nin Gürpınarspor’un başarısı için ter dökeceğini söyleyen Küçük, konu ile ilgili şunları söyledi, “Biz Kamuran Gazi hocamızla Büyükçekmece Belediyespor’a birlikte gittik ve birlikte ayrılmayı hiç ta doğru bulmamıştım. Orası da bizim kulübümüz olduğundan çalışmasını ve devam etmesini doğru bulmuştum. Sadece Büyükçekmece Belediyespor değil, bölgedeki bütün kulüpler bizim ve her kulübe eşit şartlarda yaklaşmaktayız. Kendisi bazı sorunlardan dolayı Büyükçekmece Belediyespor ile yollarını ayırmış bulunmaktadır. Bugün itibarı ile eski takımı olan Gürpınarspor’a geri dönüş yaparak yoluna devam etme kararı aldı. Bizlerde onun burada olmasını çok istemiştik fakat Büyükçekmece Belediyespor’u yüz üstü bırakıp buraya gelmesine asla çanak tutmadık. Ta ki o kulüple sorunlar yaşadıktan sonra bıraktığını bizlere teyit edince tabi ki ona kapılarımızı sonuna kadar açmış olduk. Neticede o da Gürpınarspor’un bir parçasıdır. Eğer Büyükçekmece Belediyespor ile benim başkanlık olayım olmasaydı zaten sezon başındaki takımı yine Gürpınarspor’du. Bugün itibarı ile Kamuran Gazi hocamızla yola devam etme kararı aldık, hocamıza Gürpınarspor camiasında başarılar diliyorum” dedi.

Gazi; Gürpınarspor’un bir parçasıyım

Yarım sezon sonra yeniden eski kulübüne dönen ve bu konu ilgili bir açıklamada bulunan Kamuran Gazi, şunları söyledi, “Ben yarım sezon sonra Gürpınarspor’u dönmedim. Zaten sürekli Gürpınarspor’un içerisindeydim. Benim Büyükçekmece Belediyespor ile anlaşmamdaki en büyük etken Başkanımız Mustafa Küçük’tür. Kendisi bilindiği gibi Büyükçekmece Belediyespor’a başkan olmuştu ve bende akabinde onun olduğu yerde hocalık görevimi sürdürmeye devam ettim. Ben Büyükçekmece Belediyespor kulübü ile hiçbir istişarede bulunmamıştım bu anlaşma tamamen Mustafa Küçük’ün katkılarıyla oldu. Ben göreve başladığımda Büyükçekmece Belediyespor’dan ayrıldığını duyunca kendisine aynen şunu ifade ettim. Ben bu kulübe seninle geldim seninle giderim demiştim çünkü bize de yakışan buydu. Bana özellikle söylediği şey şuydu, bize bu davranış yakışmaz, sen görevcinin başındasın ve yoluna devam etmelisin. Bu da bizim bir kulübümüz ve o camiaya saygısızlık yapmak istemem diyerek bizlere bu camiada göreve devam etmemizi söyledi. Benim Büyükçekmece Belediyespor kulübünden ayrılma sebebim bu camianın içerisinde büyük sıkıntılar yaşadığım için ayrılma kararımı kendim aldım. Çok iyi bir takım yarattım hatta maliyeti neredeyse yok denecek kadar azdı. Benim bu hizmetimin güzelliğinden bazı insanlar maalesef hiç farkındalık gösteremedi. Zaten farkındalık gösteremedikleri için bende kendi tercihimi kullanarak ayrılma kararı aldım. Artık bu gün itibarı ile Gürpınarspor’u konuşmamız gerektiğini düşünüyorum. Benim gönlüm daima Gürpınarspor’dan yanadır ve bunu da yeniden anlaşma sağlayarak göstermiş olduk. Ben bu camiaya geç gelmedim, şartlar böyleymiş ve bugün buradayım. Gürpınarspor’u ligde belirli bir noktaya taşımak için mücadelemizi sürdüreceğiz. Şimdiden yeni sezonun planlamalarını da yaparak iyi bir ekiple yola devam etmek için arayışlarımızı sürdüreceğiz. Önceliğimiz Gürpınarspor’u bu zorlu yerden üst sıralara taşımak olacak” dedi.

Bu haber 1958 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1173
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:107.23.37.199)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku