Reklam
Reklam
Reklam
-
Ormanlıspor’a Topçuol eli değdi

Ormanlıspor’a Topçuol eli değdi


Eklenme Tarihi : 23-12-2015
Ormanlıspor’a Topçuol eli değdi

Ormanlıspor’a Topçuol eli değdi

Çatalca’nın gayri federe kulüplerinden Ormanlıspor federelik yolunda emin adımlarla ilerliyor. Kulüp Başkanı Kerem Beceren’in girişimleri ile Katsan Gıda’nın sahibi Erkan Topcuol’la yapılan görüşmeler sonuç vermesi camiayı sevince boğdu. Tesisleri Katsan Gıda’nın yardımları ile elden geçiren Ormanlıspor, yeni yılla birlikte federeliğe ilk adımını atmak istiyor. Tesislerinin ismini, Erkan Topçuol’un vefat eden kardeşi (Gökhan Topçuol Spor Tesisleri) olarak değiştiren Ormanlıspor için bir hayal olan federeliği, Kulüp Başkanı Kerem Beceren ve Katsan Gıda’nın katkıları ve Erkan Topçuol’un gayretleriyle gerçekleşme aşamasına geldi.

Federelik, heyecan yarattı

Çatalca’nın köklü kulüplerinden olan Ormanlıspor federelik için hazır duruma gelmesi için gerekli eksikleri gidermek için çalışmalarına hız verdi. Geçtiğimiz aylarda yapılan olağan üstü genel kurulla üyelerden güvenoyu alan Kulüp Başkanı Kerem Beceren, bir hayali gerçekleştirmek üzere adeta gün saymaya başladı. Kulübü federe yapabilmek için gerekli girişimleri yapmak için gecesini gündüzüne katan Başkan Baceren, yakın zamanda Ormanlı Köyüne gerekli müjdeyi vermeyi amaçladıklarını belirtti. Bu gelişme Ormanlı Köyünde büyük bir heyecan yarattı ve olayın gerçekleşmesi için adeta gün saymaya başladılar

Katsan Gıda’dan büyük destek

Ormanlıspor kulübü Başkanı Kerem Becerinin girişimleri ile daha önce Gürpınarspor’unda yönetimde yer alan Katsan Gıda’nın sahibi Erkan Topçuol’la yaptığı görüşmeden sonra olumlu bir sonuç aldı. Ormanlıspor’un federe olması için çalışmalar yapılırken, bu arada da tesislerde çalışmalar yapılmaya başladı. Tesislerde büyük değişiklikler yaptıklarını belirten kulübün Başkanı Kerem Beceren “  yapılan olağan genel kuruldan sonra göreve hızlı başladık, futbolcuğum dönemimde benimde hayalim olan federe olma konusunda girişimlerde bulunduk. Bu konuda bize destekçi olan Çatalca kulüpler birliği Başkanımız Hasan Gökçe, Katsan Gıda sahibi Erkan Topçuol’a, Bu işlerde bize yardımcı olan Rıfat Karagöz hocamıza teşekkür ediyorum” dedi.

Tesislerin adı da değişti

Ormanlıspor’un tesislerinde yapılan değişiklikleri üstlenen ve ciddi bir para harcayan Katsan Gıda’nın sahibi Erkan Topcuol’un vefat eden kardeşinin ismi olan Gökhan Topcuol ismini tesislere verdiklerini belirten kulüp Başkanı Kerem Beceren “ Çatalca bölgesinin en iyi doğal çim sahası bizim sahamız, Sadece tesislerimizde bir çalışma yapılması gerekiyordu. Erkan Topcuol abimiz bizi kırmayarak tesislerimize geldi ve yaptığı incelemelerden sonra bize gerekli desteği verdi ve tesislerimizde gerçekten büyük bir çalışma yaptı. Bizde Ormanlıspor yönetim kurulu olarak tesislerimize Gökhan Topcuol ismini verdik” dedi.

Kulübü Federe yapacağız

Katsan Gıda’nın yönetim kurulu başkanı Erkan Topçuol’un kendilerinin arkasında olduğunu belirten Ormanlıspor kulübü Başkanı Kerem Beceren federe olduktan sonra da çalışmaların hız kesmeyeceğini söyledi. Ormanlıspor’un başarılı olacağına inandığını belirten Başkan Kerem Beceren “ Katsan Gıda’nın yönetim kurulu başkanı Erkan Topçuol abimizle birlikte çalışacağız. Kendisi spor’u gerçekten çok seven bir abimiz, Yaptığı çalışmalardan dolayı Ormanlıspor olarak kendisine minnettarız. Federe olduktan sonra da bize desteği sürecek. İnşallah kendisinin bu desteği karşısında önemli başarılara imza atarak bu desteğinin karşılığını en azından manevi olarak veririz” dedi.

 

Bu haber 2272 kez okunmuşturHaber Resimleri

YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6825
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku