Reklam
Reklam
Reklam
-
Açıkgöz’den gövde gösterisi

Açıkgöz’den gövde gösterisi


Eklenme Tarihi : 23-12-2015
Açıkgöz’den gövde gösterisi

Açıkgöz’den gövde gösterisi

Süper Amatör Ligde grubunda alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren İzzettinspor’da Kulüp Başkanı Ali Açıkgöz, Olağanüstü Genel Kurulunu gerçekleştirerek yeni oluşturduğu yönetim ile adeta gövde gösterisinde bulundu. Eski yönetim kurulundan birkaç ismin değiştiği ile genel kurula giren Açıkgöz, yeni yönetime yeni isimler katarak İzzettinspor’un gücüne güç kattı. Çatalca İzzettin mahallesinde yapılan Olağanüstü Genel Kurula tek liste ile giren Başkan Ali Açıkgöz, oyların tamamını alarak yeniden Kulüp Başkanlığına getirildi. Üyelerin çoğunluğunun bir araya gelmesinden sonra başlayan genel kurul, sakin bir havada geçti. Divan başkanlığını Rıfat Karagöz, kâtip üyeliklerini Turan Eser ve Gökhan Atış yaptığı Olağanüstü Genel Kurul’da yeni yönetimde yeni simalar yer aldı. Kulüp Başkanı Ali Açıkgöz’ün hazırladığı yönetim kurulu listesi üyelerden tam not aldı.

Açıkgöz “ Yönetimdeki arkadaşlara saygı gösterilsin”

Yapılan Olağanüstü Genel Kurulda divan başkanlığının ve katip üyeliğini seçimden sonra kısa bir konuşma yapan İzettinspor’un kulüp Başkanı Ali Açıkgöz, yeni yönetim kurulu ile kaldıkları yerden, devam edeceklerini ve İzzettinspor’u daha iyi yerlere getirmek için çalışacaklarını söyleyerek, yönetim kuruluna gerekli saygıyı ve sabrı üyelerden göstermelerini istedi. Başkan Ali Açıkgöz, “Yeni bir yönetimle, İzzettinspor’u kaldığı yerden daha iyi yerlere getireceğimize inanıyorum.  Başarılı olmak istiyoruz. Biz yönetim kurulu üyeleri olarak tek hedefimiz İzzettinspor’un başarılı olmasıdır. Bunun için çalışacağız. Üyelerimizin ve spor camiasının sabırlı ve yeni yönetim kuruluna saygılı davranmasını bekliyoruz” dedi.

Açıkgöz’ün yeni yönetimi şöyle oluştu

İzzettinspor’un gerçekleştirdiği Olağanüstü Genel Kurula 47 üye katıldı. Yapılan kapalı zarf oy kullanılmasında 47 üyenin tamamının oyunu alan Ali Açıkgöz ve yeni oluşan yönetim kurulu seçiminde yeniden başkanlığa getirildi. Ali Açıkgöz’ün listesinde şu isimler yer aldı. Serdar Sönmez, Ferhat Yılmazer, Erşen Ergun, Ercan Demirhan, Feridun Karaçay, Ali Baştürk, Tayfun  Yamanarda, Mehmet Aydın, Engin Kurt ve Servet Kaya. Yönetim kurulu ilk toplantının ardından görev dağılımı gerçekleştirecek. Diğer taraftan yeni yönetim ilk maçta kendi sahalarında oynanan ve 2-1 kazandıkları Feriköyspor maçında hazır bulunarak futbolculara ve teknik ekibe büyük moral verdi.

 

Bu haber 1524 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8909
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku