Reklam
Reklam
Reklam
-
Kemal Aliş ile yeniden

Kemal Aliş ile yeniden


Eklenme Tarihi : 24-12-2015
Kemal Aliş ile yeniden

Kemal Aliş ile yeniden

Küçükçekmece temsilcilerinden Gültepe Özgençlikspor Kulübü, Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Dernek Lokalinde yapılan Genel Kurula tek liste ile giren Başkan Kemal Aliş. Genel kurula katılım gösteren üyelerinin oylarını alarak yeniden başkanlığa seçilerek bir anlamda güven tazeledi. Genel Kurulda Divan Başkanlığına eski hakemlerimizden Ziya Yolcagider getirildi. Yolcagider’in yardımcılıklarını Afet Temel ve Mustafa Ersever yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından Divan Başkanı Ziya Yolcagider, gündemi okudu. Faaliyet raporu, Gelir giderler, Denetleme raporu, tahmini bütçenin okunup ibra edilmesin ardından yeni Başkan ve yönetim kurulunun seçimine geçildi.

Genel Kurulda başka bir aday olmadığından mevcut Başkan Kemal Aliş, seçimde tüm üyelerin oylarını alarak Gültepe Özgençlikspor kulüp başkanlığına getirildi. Yeniden kulüp Başkanlığına seçilen Kemal Aliş, yaptığı konuşmada şu sözlerine yer verdi. “Öncelikle bu güzide spor kulübünde görev yaptığım bugüne kadar Gültepe Özgençlikspor’un başarısına katkı ve destek sağlayanlara tek tek teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Aliş, kulübün daha iyi yerlere geleceğine inandığını Gültepe Özgençlikspor’un yeniden canlandırılması ve eski görkemli günlerine dönmesi için bir araya geldiklerini, bu beraberliğin kendilerine büyük güç verdiğini söyledi. Başkan Aliş, sözlerine şöyle devam etti, “Kısa zaman da kulüp için gerekli oluşumu sağladık. Mahallemizin onuru ve gururu olan Gültepe Özgençlikspor’u yeniden yaşama geçirilmesinde bizlere destek olan ve katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Bizim görev yaptığımız dönem içerisinde altyapıya büyük önem verdiğimizi herkes çok iyi gözlemledi. Gültepe Özgençlikspor’a şampiyonluklar yaşattık ve bunun devamını getirmek için işimizi en iyi şekilde yapacağız” dedi. Kulüp Başkanı Kemal Aliş, Gültepe Özgençlikspor’a yakışır bir kulüp lokali kazandırılmasında büyük emekleri olan Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve Kulüpler Birliği Başkanı Seymen Gençtürk’e de katkılarından dolayı teşekkür ettiğini söyledi. Gültepe Özgençlikspor’u Başarıya taşıyacak yeni yönetim kurulu kadrosu aşağıdaki gibi şekillendi.

Kemal Aliş

Şenol Çetin

Ali Saygın

Aytekin Ayan

Ercan Dede

Kamil Yılmaz

Hüseyin Çetin

İdris Geze

Hikmet Küçük

Turan Güneş

Mehmet Öz

Tarık Eker

Berkan İşcan

 

Bu haber 1929 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9446
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku