Reklam
Reklam
Reklam
-
Mesut Yılmaz, Fahri Başkan oldu

Mesut Yılmaz, Fahri Başkan oldu


Eklenme Tarihi : 25-12-2015
Mesut Yılmaz, Fahri Başkan oldu

Mesut Yılmaz, Fahri Başkan oldu

Süper Amatör Ligin Çatalca Temsilcilerinden İzzettinspor, bu kez transferi yeni seçilen yönetim kuruluna yeni isimler katarak yaptı. Geçtiğimiz günlerde olağan üstü gerçekleştirilen genel kurulun ardından yönetim kurulu kararı ile yönetim kuruluna dışarıdan atama yaptı. Arnavutköy ve Çatalca bölgesinde gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren MES Gayrimenkul ve yatırım İstanbul GYO’nun sahiplerinden Mesut Yılmaz’ı Farhi başkan olarak kadrosuna kattı. Olağan üstü genel kurulla yeni yönetim ayağının tozu ile görevine hızlı başladı. İzzettinspor’un şu anki bulunduğu durumdan bir an evvel uzaklaşması için ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını vurgulayan Başkan Ali Açıkgöz güçlü bir yönetimle bu işi başaracaklarını söyledi. Başkan Açıkgöz “ Güçlü bir yönetim kurulu oluşturduk, bu yönetim kurulunun yanı sıra, mevcut yönetimin dışında İzzettinspor’a büyük katkılar yapacağına inandığımız, iş adamlarını da yönetimimize dışarıdan atıyoruz. Arnavutköy ve Çatalca bölgesinde gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren MES Gayrimenkul ve yatırım İstanbul GYO’nun sahiplerinden Mesut Yılmaz’la yaptığımız görüşmeden sonra kendisi bize olumlu bir cevap verdi ve bizimle çalışmayı kabul ettik. Kendisinin İzzettinspor’a ve spor camiasına büyük destekleri olacağına inanıyorum” dedi.

Yılmaz “ elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım”

İzzettinspor yönetim kurulunun aldığı kararla kulüp yönetimine dışarıdan atama ile gelen Mesut Yılmaz elinden gelinin en iyisini yapacağını söyledi. Mesut Yılmaz “ İzzettinspor’un yeni yönetiminin talebi ile yaptığımız görüşmeden sonra kendileri ile çalışabilirim dedim. Takımın şuanda bulunduğu yerden daha iyi yerlere gelebilmesi için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Şimdilik bu sezonu düşünüyoruz. Önümüzdeki sezonla ilgili şuanda bir tasarrufumuz yok. Öncelikli hedefimiz ligde kalmak” dedi.

 

 

Bu haber 1552 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1632
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.209.104.7)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku