Reklam
Reklam
Reklam
-
Kartalspor başkanını arıyor

Kartalspor başkanını arıyor


Eklenme Tarihi : 25-12-2015
Kartalspor başkanını arıyor

Kartalspor başkanını arıyor

Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Kartalspor Kulübü’nün olağanüstü genel kurulu, çoğunluk sağlanamadığı için 30 Aralık’a ertelendi.

Kartalspor’da Onursal başkan Altınok Öz ve muhalefetin ısrarla istediği olağanüstü genel kurulu çoğunluk sağlanamadığı için gerçekleştirilemedi. Kulübün kongrede oy kullanma hakkı bulunan 60 delegesinden sadece 10 tanesinin iştirak ettiği toplantı sonrası bir açıklama yapan mevcut başkan Binali Aydın, "Kartalspor’da bir an önce kongreye gitmemizi isteyenler, bizim yerimize yeni yöneticiler getirip kulübü ekonomik anlamda güçlendireceklerini söyleyenler bugün gördük ki Kartalspor’u bizim düşündüğümüz kadar düşünmüyorlar. Bugün çoğunluk sağlayamadığımız için gerçekleştirmediğimiz kongreden sebep Kartalspor çok büyük yara almış, her şeyden önce çok önemli 1 hafta kaybetmiştir. Sürecin takdirini kamuoyuna bırakıyorum" dedi.

"Adayım" diyen yok!

Kartalspor’da bugün çoğunluk sağlanamadığı için gerçekleştirilemeyen genel kurul 30 Aralık 2015 tarihinde çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirilecek. Mevcut başkan ve yönetimden hiç kimsenin adaylık açıklamadığı, ayrıca başka hiç bir adayın da çıkmadığı genel kurulun 30 Aralık’ta yapılacak toplantısında Kartal Belediye ve Kartalspor Onursal Başkanı Altınok Öz’ün hazırlayacağı bir yönetim listesinin göreve gelmesi bekleniyor.

Ayrılıklar kapıda

Öte yandan Bordo-beyazlılarda yönetim belirsizliği ve ödenmeyen alacaklar kadrodaki futbolcuları da düşündürüyor. İstanbul ekibinde Murat Tosun ve Ali Say ile yollar ayrılırken, transferde adı çok geçen isimlerden kaptan Uğur Utlu’da yönetime ayrılmak istediğini bildirdi. 

 

Bu haber 1400 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4867
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.227.76.35)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku