Reklam
Reklam
Reklam
-
Birlikspor’dan anlamlı buluşma

Birlikspor’dan anlamlı buluşma


Eklenme Tarihi : 26-12-2015
Birlikspor’dan anlamlı buluşma

Birlikspor’dan anlamlı buluşma

Küçükçekmece İlçesi kulüplerinden Söğütlüçeşme Birlikspor 17 Ocak 2016 Tarihinde yapılacak olan Genel Kurul öncesi eski ve yeni yöneticilerden oluşan U-19 Takım futbolcuları ve teknik heyetin takıldığı birlik beraberlik yeğeninde bir araya geldiler. Bağcılar Et Mangal Restoranında gerçekleşen yemeğe Söğütlüçeşme Birlikspor Kulüp Başkanı Ercan Demir, eski ve yeni Yöneticilerden Dursun Özan, Hasan Bastil, Cüneyt Kincüce, İlyas Celebi, İsmail Çetin, Cemil Ceninkaya, Davut Kaya, Soner Karapınar, Müslüm Kocabey, Zeki Katılmış, Yusuf Kişmiroğlu, İmdat Yelken. Hocalardan Mehmet Öztürk, Serkan Şafak ve Erol Koyun ve U 19 Takım oyuncuları katıldı. Topluca yenilen yemeğin ardından Kulüp Başkanı Ercan Demir, yemeğe iştirak edenlere hitap etti. Başkan Demir, “ 2010 Yılında Söğütlüçeşme Birlikspor, o günkü zor şartlar altında ihtiyaç ve talep üzerine kuruldu. 25 futbolcu ile yolca çıktığımız kulübümüz beş yıl içinde 325 Lisanlı sporcuya ulaştı. Geçen zaman diriminde kulübümüze başkanlık ve yöneticilik yapan tüm abi ve kardeşlerimize huzurunuzda çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız. Kulübümüz 5 yıl içinde buralara kadar gelip hem lisanslı sporcu sayısını artırırken bir yanında da başarılara imza atmaya devam etti.

İlçemizde 27 Amatör kulüp var bizlerden çok çok eski kulüpler var ve bu 27 kulübün içinde en iyi çıkış yapan en iyi futbolcusuna ilgi alaka gösteren 5 kulüpten biriyiz. 2015-2016 Futbol sezonu planlamamızı yaptık ve A Takım düzeyinde liglere katılmama kararı aldık. Bunu nedeni de biz kurulurken altyapı amaçlı kurulan bir kulüp olduğumuzdandır. Biz gençlere gerekli eğilimi göstermek için bu işi yapıyor bunda da başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Bu nedenle sizlere güvenerek yola çıktık. Çıktığımız bu yolda Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Söğütlüçeşme Birlikspor olarak sadece iyi futbolcu yetiştirmiyoruz. Vatanına, Milletine ve Ailesine hayırlı birer evlatlar yetiştirmektir” dedi. Kulüp Başkanı Ercan Demir’in konuşmasının ardından yöneticiler, Hocalar ve futbolcular tek tek söz alarak duygu ve düşüncelerini paylaştılar.

Bu haber 2568 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3817
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.161.118.57)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku