Reklam
Reklam
Reklam
-
İstanbul Malatyaspor’da kongre zamanı

İstanbul Malatyaspor’da kongre zamanı


Eklenme Tarihi : 11-1-2016
İstanbul Malatyaspor’da kongre zamanı

İstanbul Malatyaspor’da kongre zamanı

İstanbul Birinci Amatör Ligde şampiyonluk mücadelesi veren ve grubunda liderliğini rakiplerinin önünde sürdüren İstanbul Malatyaspor’da yönetim, olağanüstü kongre kararı aldı.

Önceki gün kulüp Başkanı Turgut Öztürk Başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısı sonrası Kulüpten yapılan yazılı açıklamada şu sözlere yer verildi, “Yeni sezona güçlü bir yönetici kadrosuyla giren İstanbul Malatyaspor kulübümüz, şu anda liderliğini oluşturulan kaliteli futbolcu kadrosuyla da pekiştirerek sezon sonunu şampiyon olarak  taçlandırmak istiyoruz. Bir yıl ardan sonra yeniden Süper Amatör Ligde mücadele etmek arzusunu taşımaktayız ve bunun için şu aa kadar elimizden geleni yapmaya gayret gösterdik. Son yapılan yönetim kurulu toplantımızda almış olduğumuz olağan üstü kongre kararı kulübümüzün sağlığı açısından iyi olacaktır. Alınan karar doğrultusunda önümüzdeki Futbol sezonunda ilk önce Süper Amatör Ligde kalıcı olabilmek., Süper Amatör lig de oynayacağımız klasman maçları için yatırım yapmak iyi ve güçlü kaliteli bir kadro oluşturarak Bölgesel (BAL) liginde oynamak arzusu içinde olacağımızı belirtmek istiyorum. İstanbul Malatyaspor kulübü yönetim kurulu olarak almış olduğumuz olağanüstü kongre kararı tüm bunlar için hem elimizi güçlendirmek açısından büyük önem arz ediyor. Kulübümüz tesisleşmek için adımlar atarken, yönetim kurulumuzu amatöre gönül vermiş bu isin toprağını yutmuş memleket sevdalısı maddi ve manevi destek verebilecek gönüldeşlerimiz ile birlikte iş adamlarının desteğini almak amacı ile Malatya Sivil toplum örgütleriyle görüşmelere başladığımızı duyurarak yakın zamanda tarihini belirleyeceğimiz olağanüstü kongremizin şimdiden hayırlısı olmasını diliyoruz” dedi.

Bu haber 1654 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1617
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.242.193.41)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku