Reklam
Reklam
Reklam
-
Avcılar’da kulüpler statsız kalmayacak

Avcılar’da kulüpler statsız kalmayacak


Eklenme Tarihi : 15-1-2016
Avcılar’da kulüpler statsız kalmayacak

Avcılar’da kulüpler statsız kalmayacak

Turgut Özal Stadyumu’nun Yıkımından Esnaf ve Sporcular Mağdur Olmayacak Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak,  Avcılar Turgut Özal Stadyumu’nun İstanbul Büyük Şehir Belediyesi (İBB) tarafından yıkılmaya başlamasıyla birlikte stadın tribün altında bulunan esnafların ve stadı kullanan amatör spor kulüplerinin mağdur olmayacağını söyledi.

Modern Stadyumumuz Hazır

Turgut Özal Stadyumu’nun yıkımının başlamasıyla birlikte burada antrenman ve maç yapan Amatör Spor Kulüpleri ve sporcularında mağdur olmamaları için Avcılar Belediyesi, amatör spor kulüpleri ve sporculara için Avcılar Belediyesi Firüzköy Stadyumu’nun kapılarını açtı.

Amatör spor kulüplerinin ve sporcuların her zaman yanında olduklarını belirten Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak,  Turgut Özal Stadyumu’nun yıkılmaya başlamasıyla birlikte burada antrenman yapan amatör spor kulüplerinin ve sporcuların mağdur edilemeyeceğini söyledi. Başkan Dr. Handan Toprak, “Avcılar Belediyesi olarak amatör kulüplerimizin araç ve saha ihtiyaçlarını karşılarken belediyemiz stadyumunda çamaşır yıkama hizmeti dahi sunuyoruz. Amatör spor kulüplerimizin ve sporcularımızın bu durumdan olumsuz etkilenmemeleri için spor kulüplerimizi ve sporcularımızı belediyemizin stadyum hizmetinden faydalanabileceklerdir” dedi.

Avcılar Belediyesi Otogar’ı geliyor

Avcılar Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan Turgut Özal Stadyumu tribün altında bulunan esnafların mağdur olmaması için tedbirini önceden almış ve geçtiğimiz yıl Şubat ayında, Cihangir Mahallesi Reşitpaşa Caddesi üzerinde yapılan Yolcu Aktarma İstasyonu’nu hazır hale getirerek esnafın beğenisine sunmuştu.

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak, yıkımı başlayan Turgut Özal Stadyumu’nda incelemelerde bulundu. Stat altında bulunan esnaflarla da görüşen Başkan Dr. Handan Toprak, Avcılar Belediyesi Yolcu Aktarma İstasyonu’nun hazır olduğunu ve esnafların oraya taşınabileceklerini söyledi.  Başkan Dr. Handan Toprak, İBB tarafından Turgut Özal Stadyumu’nun yıkılmasının uzun yıllar gündemde olduğunu belirterek; “Turgut Özal Stadyumu İBB’nin uygulayacağı proje için yıkım işlemleri yine İstanbul Büyük Şehir Belediyesince başlatıldı. Biz buradaki esnaflarımızın mağdur olmamaları için Avcılar Belediyesi olarak önlemimizi çok önce aldık yaklaşık bir yıl önce, Avcılar’ın şehirlerarası otobüs işletmelerine vereceğimiz bürolarla ve çok geniş açık alanıyla çok rahat bir şekilde araçlarını park edebilecekleri, yolcularını indirip bindirebilecekleri modern yolcu aktarma istasyonumuzu tamamlayarak esnaflarımızın beğenisine sunduk. Esnaflarımız  kendileri için hazırladığımız yolcu aktarma istasyonumuza taşınabilirler” dedi.

 

 

 

 

Bu haber 1539 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5406
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.87.147.184)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku