Reklam
Reklam
Reklam
-
Ercan Demir, güven tazeledi

Ercan Demir, güven tazeledi


Eklenme Tarihi : 20-1-2016
Ercan Demir, güven tazeledi

Ercan Demir, güven tazeledi

Küçükçekmece İlçesi takımlarından Söğütlüçeşme Birlikspor kulübü Olağan Üstü Genel Kurulu kulüp lokalinde yapıldı. Genel kurulu tek liste ile giren mevcut başkan Ercan Demir, oyların tamamını alarak bir anlamda güven tazeledi. Söğütlüçeşme Birlikspor Kulüp Lokalinde yapılan genel kurula tek listeyle giren Ercan Demir, tekrar başkanlığa seçildi. Olağan Üstü Genel Kurulda Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Genel Sekreteri Recep Kelment, Divan Başkanlığını yaparken divan üyeliklerine Ramazan Arabacı ve Celal Bal seçildi.

Divan Başkanı Recep kelment Gündemi okuyarak önce saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla birlikte kongreyi başladı. Faaliyet ve Denetleme raporunun Tahmini bütçe okunması ve ayrı ayrı ibrası yapıldı. Daha sonra seçime geçildi başka aday olmadığı genel kurulda mevcut başkan Ercan Demir yeniden delegelerinin güvenoyunu alarak yeniden Söğütlüçeşme Birlikspor kulüp Başkanı oldu.

Demir’den teşekkür konuşması

Yeniden Başkanlığa seçilen Ercan Demir, genel kurul sonrası yaptığı konuşmasında şunları söyledi, “Kulübümüz kurulduğu yıldan bu zamana kadar siz değerli insanların maddi ve manevi destekleri ile Mahalle gençlerine hizmet etmekteyiz. Osman Ünal ve Ali Şahin Başkandan aldığım başkanlık görevimi en iyi şekilde yapmaya çalıştığıma inanıyorum. 5 yılda çok büyük gelişme ve yol kat ettik. Hizmetlerin karşılığını da almaya başladık. U-15 Takımız önce grubunda ardından İstanbul elemlerinde güçlü rakipleri eleyerek Türkiye şampiyonasına gitmeye hak kazandı. Çocuklarımızla ne kadar gurur duysak azdır. Bizlere o mutluluğu yaşattıkları için önce sizlere Teknik heyet ve futbolcu kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Kulübümüz kurulduğu zamandan beri bizlere ulaşım, malzeme, hatta tesis konusunda her zaman destek veren Küçükçekmece Belediye Başkanımız Temel Karadeniz ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk ve ekibine kulübüm ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Bu vesileyle Genel Kurulumuzun kulübümüze ve camiamıza hayırlı olmasını dilerim” dedi. Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; Ercan Demir, Hasan Basdil, Cüneyt Kincüce, İlyas Celebi, Dursun Özan, Cemil Çetinkaya, İsmail Çetin, Davut Kaya, Soner Karapınar ve Yusuf Kişmiroğlu.

 

Bu haber 1467 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5184
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku