Reklam
Reklam
Reklam
-
Öztürk; Malatya bizim ortak sevdamız

Öztürk; Malatya bizim ortak sevdamız


Eklenme Tarihi : 21-1-2016
Öztürk; Malatya bizim ortak sevdamız

Öztürk; Malatya bizim ortak sevdamız

İstanbul Birinci Amatör Ligde şampiyonluk mücadelesi veren İstanbul Malatyaspor Kulüp Yönetimi bir özel televizyonda “Düş Bahçesi Ali”nin konuğu oldu. Sarı-kırmızılı yöneticiler, yaptıkları ortak açıklamada, “Malatya bizim ortak sevdamız” diyerek birlik ve beraberlik gösterisinde bulundular.

 Bu gurur Malatya’lılarındır

Ali Biriciğin Konuğu olan İstanbul Malatyaspor Kulüp Başkanı Turgut Öztürk ve Yöneticiler yaklaşık iki saat süren programa, “2012 yılında kurulduğu yıldan itibaren Malatya ilimize büyük katkı sağlayan birlik beraberliğin dayanışmanın en güzel örneğini İstanbul Liglerinde en iyi şekilde temsil ettiğimiz İstanbul Malatyaspor”umuz var ve onunla gurur duyuyoruz” şeklindeki konuşmalarıyla başladılar.

Herkesin desteğini bekliyoruz
Başarıdan başarıya koşarak bugünlere gelen İstanbul Malatyaspor’un, Malatyalıların ortak paydası olduğunu dile getiren Kulüp Başkanı Turgut Öztürk, şunları söyledi, ’’Yedisinden yetmişine herkes İstanbul Malatyaspor’a destek vermek ve yardım etmek konumundadır.

 İstanbul Malatyaspor, bu sezonda İstanbul Birinci Amatör Lig 8.Grupta çok iyi bir çıkış yaparak şu anda en yakın takipçisine 5 puan fark atmış durumdadır. Sarı-kırmızılı gururumuz, grubunda Liderlik koltuğuna oturarak istenilen çıkışı yapmıştır. Değerli futbolcularımızın, Antrenörlerimizin ve yöneticilerimizin katkısıyla bu sezon kendisine yakışanı yapmıştır. Bugün İstanbul Malatyaspor’a sahip çıkma günüdür. Bugün birlik, beraberlik ve yardımlaşma günüdür. Yardımda bulunanlara ve bulunmak için bizleri arayan tüm gönüldeşlerimize teşekkür ediyorum.

 Bu takım, Malatya’lıyım diyen herkesindir

İstanbul Malatyaspor Kulübünün Kurucu Başkanı ve mevcut yönetimde görev alan Başkan yardımcısı Hüsnü Öney’de yaptığı konuşmasında şunları söyledi, “Metropol kendi olan İstanbul’da gurbetteki Malatya sevdası ile memleket hasreti taşıyan ve geleneklerimizi göreneklerimizi devam ettirmek isteyen herkesi yönetim olarak kucaklıyoruz. İstanbul’daki hemşerilerimizle birlik beraberliğimizi yeni nesillere taşımak adına ben ve arkadaşlarımız 2012 yılında bu sevdayı daha iyi yerlere taşımak amacı ile İstanbul Malatyaspor futbol takımını kurduk. Kurulduğumuz ilk yıl 2.Amatör Ligde namaglup şampiyon olduk. Bir yıl sonra Birinci Amatör Ligde yine hiç yenilgi almadan şampiyon olarak Süper Amatör lige çıkma başarısını gösterdik. Geçen yıl İstanbul’da bulunan İş adamlarımızdan gerekli desteği göremememiz üzerine gençlerle sahaya çıkarak yeniden Birinci Amatör Lige düştük.

Ben ve yönetici arkadaşlarımız takımızın küme düşmesi üzerine bu sezon yeniden güçlü bir takım oluşturduk ve şuanda ligin 13. Haftası grubumuzda en yakın takipçimize 5 puan fark atarak adım adım şampiyonluğa ve yeniden Süper Amatöre çıkmaya için doğru yolda ilerliyoruz.

Gurbette buluna tüm Malatyalıları Malatya’lı iş adamlarının memleket sevdası taşıyan herkesi bu takıma sahip çıkmasını istiyoruz. Bu takımı herkesin yani ben Malatya’lıyım diyenlerindir. Malatya bizim sevdamız. Sevdalar çekilen sıkıntılarla büyür düşüncesini taşımaktayız” dedi.

Bu haber 1717 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9724
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.179.0)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku