Reklam
Reklam
Reklam
-
Yıldırım’dan destek çağrısı

Yıldırım’dan destek çağrısı


Eklenme Tarihi : 21-1-2016
Yıldırım’dan destek çağrısı

Yıldırım’dan destek çağrısı

Silivrispor Asbaşkan’ı Cengiz Yıldırım yaptığı açıklamalarla ilçede faaliyet gösterin tüm işletmelerin kulübe ve takıma destek vermelerini ve bu şekilde ilçe gençliğinin geleceğinin garanti altına alınabileceği konusunda açıklamalarda bulundu. Ligin ikinci yarısının başlaması ve transfer sezonunun da açılması ile birlikte kadroda oynayan iki transferin Yıldırımlar Yapı firması tarafından gerçekleştirildi. Silivri’de inşaat sektöründe iddialı konut projelerinin üreticisi olan aynı zamanda mekanik, tesisat, doğalgaz malzemeleri toptancısı ve mühendislik hizmetleri gibi birçok alanda istihdam imkânı sunan Yıldırımlar Yapı ve Silivrispor Asbaşkan’ı Cengiz Yıldırım iki oyuncunun tüm masraflarını üstlendi. Transfer sezonunun açılması ile birlikte Silivrispor formasını giyen iki oyuncunun transferini gerçekleştiren firma yetkilisi Cengiz Yıldırım, yaptığı açıklamasında ilçede faaliyetlerini sürdüren her firmanın elini taşın altına koymasını istedi.

İki oyuncu Yıldırımlar Yapı’dan

Ligde ikinci transfer döneminde takıma önemli takviyeler yapan Silivrispor’a iki oyuncu birden hediye eden Yıldırımlar Yapı işletmecisi ve Silivrispor Asbaşkan Cengiz Yıldırım, yaptığı açıklamada, “Yönetimimizle birlikte yaptığımız toplantılarda bir dar boğazda oyduğumuzun bilincindeydik. Maddi sıkıntılarla birlikte takımın gidişatı ve takviyenin şart olduğu bizi işletme olarak tekrar yardım yapmaya sevk etti. Buna göre transfer komitemizin belirlediği iki ismi takıma kazandırma konusunda Yıldırımlar Yapı olarak devreye girdik ve iki oyuncumuzun tüm masraflarını karşılama kararı aldık.

Burada kazanıyor, burada harcıyoruz

Yıldırımlar Yapı olarak ilçemizdeki sosyal sorumluluğumuzu spor kulübümüze yardımlarla yerine getirdiğimize inanıyoruz. Adeta ilçemizin ismi ile özdeşleşen kulübümüze Yıldırımlar Yapı olarak sahip çıkıyoruz. Bundan sonra da Silivrispor’a sahip çıkmaya devam edeceğiz. Yıldırımlar Yapı olarak ilçemizdeki tüm spor branşlarına desteğimiz sürmektedir. Takım olarak başarıyı yakalama adına var gücümüzle çalışıyoruz. Aldığımız her galibiyetle hep birlikte sevinen tarafta olmanın mutluğu ise anlatılamaz.

Lideri devirmek büyük keyifti

Profesyonel ligde mücadelesi veren Silivrispor’a kurum olarak verdiğimiz destekler devam edecektir. Sezon başından bu zamana kadar maddi manevi imkanlarımız dahilinde faydalı olmaya çalıştık. Hafta sonu oynadığımız maçta da gördük ki yaptığımız transferlerle birlikte grubumuzdaki lideri yenerek ligde var olduğumuzu gösterdik. Grubumuzda lider olan ve bütçesiyle de diğer takımları geride bırakan Tire 1922 spor takımını evimizde devirdik. Aldığımız üç puan ile gelecek haftalara umutla bakıyoruz artık. Yoğun bir yağışla birlikte güzel taraftarımızın da desteği ile üç puanımızı aldık. Gerçekten sevince insan bir çok zorluğu göze alabiliyor. Maçın başından sonuna kadar yağan yağmurla birlikte susmak bilmeyen bir taraftarımız vardı tribünlerde. Onları da unutmamak gerekir. Hep birlikte el ele iyi yerlere geleceğiz.

Desteğin her türüne ihtiyacımız var

Yıldırımlar Yapı olarak ilçemizden kazandığımızı ilçemiz ile paylaşmaya devam ediyoruz. Bizim inancımız mutluluk ve hayat standardı paylaşıldıkça artar. Katlanarak büyüyen bir firmayız ve kazancımızın bir bölümünü ilçemizin gençliği için harcamaya da devam edeceğiz. Bizim için en üzücü olanı ise ilçemizde faaliyetlerini sürdüren birçok işletmenin ilçe sporuna ve eğitimine hiçbir katkısının olmaması üzücüdür. İlçemizin güzide kulüpleri var. Bu kulüplerde bizim kendi evlatlarımızın sportif geleceği şekillenmektedir. İlçede faaliyet gösteren her işletmenin küçük küçük destekleriyle daha çok gencimize sportif eğitim verebiliriz” dedi.

Bu haber 1682 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5944
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.206.241.26)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku