Reklam
Reklam
Reklam
-
Basketbol artık Tatil Sepetin’de

Basketbol artık Tatil Sepetin’de


Eklenme Tarihi : 26-1-2016
Basketbol artık Tatil Sepetin’de

Basketbol artık Tatil Sepetin’de

Son yıllarda büyük başarılara imza atan Türk basketboluna destek verentatilsepeti.com, Spor Toto Basketbol Ligi’nin Resmi Seyahat ve Tatil Sponsoru oldu. Türkiye’de basketbolun son yıllarda hızlı yükseliş trendine paralel olarak, hem milli takım hem de kulüpler seviyesinde önemli başarılara imza atıldı. Türkiye’nin lider turizm portalıtatilsepeti.com da basketbol sporunun gelişimine katkıda bulunmak ve daha geniş kitlelere ulaşmasına destek olmak amacıyla Spor Toto Basketbol Ligi’nin Resmi Seyahat ve Tatil Sponsoru oldu.

Sponsorluk anlaşması hakkında bilgi veren tatilsepeti.com Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Karayal, “Her şeyden önce Basketbol Süper Ligi’nden 10 takımımızın Avrupa’da ülkemizi temsil ediyor olmasını son derece değerli buluyoruz. Ayrıca, lig birçok otorite tarafından Avrupa’nın en iyi ve en rekabetçi basketbol ligi olarak da gösteriliyor. Son beş yıl içinde dört farklı şampiyonun çıkması da rekabetin ne denli yoğun olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Avrupa’nın en iyi teknik adamlarının ve oyuncularının da tercihlerinde Basketbol Süper Ligi’ni ön planda tuttuklarını görüyoruz. Tüm bunlara ek olarak, basketbolseverlerin büyük bir heyecanla ligi takip ediyor olmalarını da dikkate değer buluyoruz. Şirket olarak bu başarıları önemsememiz ve basketbolun gelişimine katkı sağlamak istememiz sponsorluk kararımızın en büyük sebeplerinden. Bunun yanında, basketbol izleyen kitlenin eğitimli, trendleri takip eden ve sosyoekonomik açıdan üst seviyede bir kitle olduğunu söyleyebiliriz. Bu da tatilsepeti.com olarak bizim hedef kitlemiz ile örtüştüğü anlamına geliyor. Pazarlama iletişimi anlamında doğru bir sponsorluk olduğuna inandık” dedi.

Temsili imza töreninde tatilsepeti.com ile yapılan sponsorluk anlaşması ile ilgili bilgi veren Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Hidayet Türkoğlu “Ligimize destek veren sponsorlar, ligimizin iletişimini güçlendirmekle birlikte ligimizin marka değerini de daha yukarıya taşıyor. Türk basketbolu, sponsorların değer aktarımı için günden güne gelişen bir iletişim platformu haline geliyor” diye konuştu. Basketbol Süper Ligi Direktörü Samer Şenbayrak ise, “tatilsepeti.com ile yaptığımız sponsorluk anlaşmasının Türk basketbolunun gelişimi ve daha büyük başarılar elde etmesi için çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Spor Toto Basketbol Ligi ve tatilsepeti.com’un işbirliği tüm camiaya büyük katkı sağlayacaktır” dedi.

tatilsepeti.com ile Spor Toto Basketbol Ligi arasındaki imza töreni 23 Ocak Cumartesi günü Wyndham Grand İstanbul Levent otelinde gerçekleştirildi. Basketbola yönelik yapılan çalışmalar, lig yatırımları ve sponsorluk bilgilerinin paylaşıldığı toplantıya tatilsepeti.comekibinden Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Karayal ve Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz, Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Hidayet Türkoğlu, Basketbol Süper Ligi Direktörü Samer Şenbayrak ve basketbol oyuncusu Khem Birch katıldı.

Basketbolcular tatilci olduğunda

Spor Toto Basketbol Ligi sponsorluğu kapsamında “Kaçırmazsan Kazanırsın” isimli reklam kampanyasını başlatan tatilsepeti.com, sponsorluğu ile birlikte tatilcilerin faydalanabileceği fırsatları da esprili bir dille duyuruyor. tatilsepeti.com Yönetim Kurulu Başkanı Karayal, “TV, radyo, basılı mecralar, internet gibi kanalları içeren reklam çalışmamızın ilk aşamasında, basketbolcuların farklı tatil aktivitelerinde görüntülendiği 3 farklı reklam spotu hazırladık ve kampanyamızı duyurmaya başladık” dedi. Tatil ve basketbol terimlerini birleştiren eğlenceli reklamlarda basketbolun ünlü yıldızları Khem Birch, Erik Murphy, Şafak Edge, Kenny Gabriel, Novica Veličković rol alıyor.

 

Bu haber 2444 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2004
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku