Reklam
Reklam
Reklam
-
Çavuş, Altyapı için çalışacak

Çavuş, Altyapı için çalışacak


Eklenme Tarihi : 28-1-2016
Çavuş, Altyapı için çalışacak

Çavuş, Altyapı için çalışacak

İstanbul Birinci Amatör Ligde şampiyonluk mücadelesi veren İstanbul Malatyaspor, altyapıda yeniden yapılanmaya gederek Teknik Sorumluğa Şenol Çavuşu getirdi.

Kulüp Başkanı Turgut Öztürk İstanbul Malatyaspor kulübü altyapıda yapılanmaya giderek uzun yıllar futbol oynamış deneyim ve tecrübe sahibi olana Şenol Çavuş’u altyapının başına getirdiklerini söyledi. İstanbul Malatyaspor yönetimi olarak altyapıya çok önem verdiklerini dile getiren Öztürk, “Şenol Çavuş altyapı sorumluğunda uzun yıllardır süre gelen oyuncu sorunumuzu en aza indirmek için çalışmalarını ve planlamalarını yapacaktır. Bunları hayata geçirerek altyapı anlamında da bir anda sıkıntılarımız ortadan kalkacak” dedi.

Şenol Çavuş ise İstanbul Malatyaspor’un kendisine güvenip altyapıyı emanet ettiğini ifade ederek, “Altyapı benim için çok önemli. Bölgeleri tarayıp, yetenekli oyuncuları bulup, eğitip Türk sporuna kazandırmayı hedefliyoruz. Bundan sonra bunun için çalışacağım” dedi.

Bu haber 1835 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1941
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.236.38.146)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku