Reklam
Reklam
Reklam
-
U-14’ler Seçmeler için, Antalya’da

U-14’ler Seçmeler için, Antalya’da


Eklenme Tarihi : 28-1-2016
U-14’ler Seçmeler için, Antalya’da

U-14’ler Seçmeler için, Antalya’da

Milli Takımlar departmanı tarafından, 2002 doğumlu oyuncuları kapsayan 14 Yaş Altı Seçmeleri’nin ikinci kısmı Antalya’daki Emirhan Spor Kompleksi’nde başladı.

Seçme müsabakalarından önce İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğretim üyeleri ve öğrencileri ile Milli Takımlar performans antrenörleri eşliğinde oyunculara testler uygulandı. Oyunculara esneklik, çabukluk, patlayıcı kuvvet, sürat ve dayanaklılık testleri yapıldı. 28 Ocak Perşembe, günü (bugün) sona erecek seçmelere; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Erzurum/Van, İzmir, Kayseri, Malatya/Diyarbakır, Sakarya, Samsun, Trabzon ile İstanbul’da 3 ayrı bölgeden katılan takımlarda toplam 280 genç futbolcu yer alıyor. U-14 Milli Takımları Teknik Direktörü Güngör Şahinkaya ve Antrenör Adnan Örnek sorumluluğunda gerçekleştirilecek seçmeler sonrası, Milli Takımların en küçük yaş grubu olan "U-14" ve kulüplere seçme havuzu oluşturulacak.

Bu haber 1662 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10674
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.236.38.146)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku