Reklam
Reklam
Reklam
-
Basketbolculara kahvaltı morali

Basketbolculara kahvaltı morali


Eklenme Tarihi : 28-1-2016
Basketbolculara kahvaltı morali

Basketbolculara kahvaltı morali

Küçükçekmece ilçesinin tek Basketbol kulübü olana Küçükçekmece Basketbol Gençlikspor kulübü sporcuları ve yöneticileri kahvaltıda bir araya geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Küçükçekmece Sosyal tesislerinde bir araya gelen Genç Basketbol takımı kahvaltı bahane Birliktelik şahane sloganıyla hafta sonu Küçükçekmece Belediyesi Kültür Şefi Halil İbrahim Sarp, Küçükçekmece Basketbol Gençlikspor kulübü yönetim kurulu, Genç takım oyuncuları katılımı ile kahvaltıda bir araya geldi.

Küçükçekmece Basketbol Gençlikspor kulüp Başkanı Hüseyin okur yaptığı açıklamada şunları söyledi, “ 2016 İletişlim ve bilgi çağında söylenen sözün etkisi, İnsanların nasıl konuştuklarına bağlı olduğu kadar nasıl dinlediklerine de başlıdır sözünden yola çıkarak her ay düzenlediğimiz toplantımızın bir yenisini daha gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Birbirimizi daha iyi anlayabilmeyi husumeti anlaşmazlıkları ve yanlış anlamları uyuma dönüştürmeyi sözü özü insanlarla huzurlu bir birlikteliğini aracı haline getirmeyi hedefleyen bu etkinliklerimizi ayda bir kez olsa devam ettirmeyi planlıyoruz. İşte bu nedenle Küçükçekmece Basketbol Gençlik ve spor kulübü olarak iletişim ve bilgi çağı olan 21.Yüzyılda konuşa konuşa anlaşan can kulağı ile dinlemeyi bilen insanlarımızı çoğaltması dileğiyle kahvaltı bahane birliktelik şahane sloganı ile etkinliklerimizi başlatmış bulunmaktayız” dedi.

Bu haber 1687 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5786
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.69.220)
Yorumlar - {1 yorum yapıldı}
Batuhan Külli- 30.01.2016 00:11:57
Başarılarınız beni mutlu ediyor.TŞK
519
531

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku