Reklam
Reklam
Reklam
-
Özer Eyüboğlu, Evliliğin temelini attı

Özer Eyüboğlu, Evliliğin temelini attı


Eklenme Tarihi : 4-2-2016
Özer Eyüboğlu, Evliliğin temelini attı

Özer Eyüboğlu, Evliliğin temelini attı

Eyüboğlu Ailesinin müzmin bekârlarından Özer Eyüboğlu, bekârlığa veda etmek için geri sayıma geçti. Evliliğin ilk adımı olan Nişan Töreninde Derya Tel ile hayatlarını birleştirme kararı alan yeni çift, sevenlerinin huzurunda ve şahitliğinde nişan yüzüklerini törenle taktılar.

Eyüboğlu Şirketler Grubunun eski Yönetim Kurulu Başkanı (Merhum Mustafa) & Şükran Eyüboğlu’nun oğlu, Büyükçekmece Tepecikspor Başkan Vekili Mehmet Eyüboğlu, Onursal Başkan Temel Eyüboğlu, Ömer Eyüboğlu, Esen Eyüboğlu ve Selim Eyüboğlu’nun kardeşleri, Eyüp Eyüboğlu ve Osman Eyüboğlu’nun yeğenleri Özer Eyüboğlu, Mimarsinan’ın tanınmış ailelerinden (Merhum Hüseyin) &Türkan Tel’in kızları Kerem Tel’in kardeşi Derya Tel ile evliliğe ilk adımı attı. Büyükçekmece Mimarsinan Orkide Düğün Sarayında düzenlenen törenle evliliğe ilk adımı atan Özer Eyüboğlu ile Derya Tel, mutluluklarını davetlilerle birlikte birleştirdiler. Katılımın üst seviyede olduğu gecede müzik Karadenizlilerin değişmez kemençesiyle zirve yaptı. Osman Eyüboğlu’da nişan töreninde sahneye çıkarak birçok eseri seslendirdi ve davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Salonun hınca hınç dolduğu nişan töreninde misafirler takı için adeta bir birleriyle yarıştılar. Evliliğe ilk adımı atan Özer Eyüboğlu ile Derya Tel’in mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Bu güzel ve kendileri için önemli gecede dostlarını aralarında görmekten memnun kalan Özer Eyüboğlu ile Derya Tel, geceye iştirak eden tüm dostlarına ve misafirlere teşekkür ettiklerini dile getirdiler. Eyüboğlu ailesinin yanı sıra Karadenizli dostları, akrabaları ve sevenleri evliliğe ilk adımlarını atan Özer Eyüboğlu ve Derya Tel’i tebrik ederek mutluluklarının daim olmasını dilediler. Davetliler gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler ve düğünde buluşmak üzere herkesle vedalaştılar.

Bu haber 3136 kez okunmuşturHaber Resimleri

YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1477
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.153.73.72)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku