Reklam
Reklam
Reklam
-
Ali Tonta güven tazeledi

Ali Tonta güven tazeledi


Eklenme Tarihi : 9-2-2016
Ali Tonta güven tazeledi

Ali Tonta güven tazeledi

Süper Amatör Ligin Silivri Temsilcilerinden Alibeyspor’da Olağan Genel Kurul ile tekrar göreve gelen Kulüp Başkanı Ali Tonta, üyelerin oylarının tamamını alarak bir anlamda güven tazeledi.

İstanbul Süper Amatör Kümenin en köklü kulüplerinden olan Alibeyspor’dagerçekleşen Olağan Genel Kurulda Ali Tonta, oyların tamamını alarak güven tazeledi. Oldukça kalabalık bir katılımla gerçekleşen kongreye Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu, Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Nuray Koçer ve yönetimi de katılım sağladı. Alibeyspor Kulübü Dernek Lokali’nde gerçekleştirilen olağan kongre ile güven tazeleyen Ali Tonta’nın listesi aşağıdaki isimlerden oluştu.
 Başkan Ali Tonta, Aydın Güzdemir, Hayrettin Karabulut, Yasemin Türkmen, Çetin Ceylan, Eyüp Kocaoğlu, Semih Yasav, Bülent Alacakapı, Özgür Tufan, Recai Öney, Orhan Öpçin, Ahmet Kürklü, Nazire Çorbalı, Özcan Öztürk, Aydın Algür olarak belirlendi. Denetim listesinde ise; Metin Öndül, Ramazan Saika, Kamuran Yılmaz şeklinde oluştu.

Bu haber 1450 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9369
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.242.193.41)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku