Reklam
Reklam
Reklam
-
Dönmez; Kolalarınızı alın gelin

Dönmez; Kolalarınızı alın gelin


Eklenme Tarihi : 10-2-2016
Dönmez; Kolalarınızı alın gelin

Dönmez; Kolalarınızı alın gelin

Cumartesi günü kendi saha ve seyircileri önünde Zara Ekinlispor ile sezonun son maçına çıkacak olan Süper Amatör Lig takımlarından Arnavutköy temsilcisi Ömerlispor, maç sonunda havanın iyi olması durumunda rakibi ile birlikte mangal ziyafeti yapmayı planlıyor. Ömerlispor Kulüp Başkanı Vedat Dönmez, rakipleri Zara Ekinlispor’a çok ilginç bir çağrıda bulunarak, “Mangallar bizden, içecekler sizden. Kolalarınızı alın gelin” diyerek ilginç bir yaklaşım gösterdi. Centilmenliği ile İstanbul Amatör Spor kamuoyuna ün salan Başkan Vedat Dönmez’in bu jestine karşılık Zara Ekinlispor camiasından cevap gecikmedi. Bu duygu ve düşüncelerle aynı hassasiyeti gösteren –Zara Ekinlispor yönetimi, bu çağrıya hatta davete hicap edeceklerini, Başkan Vedat Dönmez’in isteğini yerine getirerek, “Anlaşılmıştır, mangal Ömlerlispor’dan Kolalarda bizden” diyerek bu oluşuma esprili bir yaklaşım gösterdi.

Bu maç şölene dönüşecek

Başkan Vedat Dönmez, Cumartesi günü oynanacak olan maçın şölen havasında geçmesini istedi ve sözlerine şöyle devam etti, “Sezonun son maçında kendi sahamızda Zara Ekinlispor’u konuk edeceğiz. Bu maçın hem bizim hem de rakip takım arasında tam bir futbol şöleni gibi oynanmasını diliyorum. İki takım da ligde rahat, ne çıkma he de düşme korkusu var. Dostça kardeşçe bir maç oynamayı arzu ediyorum. Zara Ekinlispor takımı ile bu zamana kadar üç kez ligde karşı karşıya geldik. Hiçbir maçımızda dostluğa gölge getirecek hareket ve centilmenlik dışı hareketlerimiz olmamıştır. İki kulüp yönetiminin ilişkileri inanın çok çok iyi ve hiçbir zaman bozulacak aşamaya gelmedi. Hem bizim hem de rakibimizin duruşunda böyle centilmenlik dışı bir yaklaşım yoktur. Cumartesi günü inşallah maçımızı izlemeye gelenlere iki takım oyuncuları, teknik kadrosu ve yöneticileri olarak futbol resitali çekeriz. Skor ne olursa olsun benim planladığım bir program var. Bu programımı Zara Ekinlispor yönetimi ile paylaştık-m ve onlarda buna iyi bir yaklaşım gösterdi. Hava iyi olursa yani yağış olmaz ise, maç sonunda hem rakip takıma hem de kendi takımımıza kapanış programı dahilinde mangal ziyafeti vereceğim. Ben davet vereceğim fakat içecekleri yani kolaları Zara Ekinlispor kulübünün getirmesi şartıyla olacak bu davet. Tabi bu bir espri fakat onların da bu oluşuma renk katmaları bizleri onurlandıracaktır. Kolalar ve ya içecekler bahane, asıl olan güzellik dostluk ve bir hoş seda bırakmak” dedi.

Bu haber 2244 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4177
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.207.134.207)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku