Reklam
Reklam
Reklam
-
Birlik’ten Özgençlikspor’a ziyaret

Birlik’ten Özgençlikspor’a ziyaret


Eklenme Tarihi : 12-2-2016
Birlik’ten Özgençlikspor’a ziyaret

Birlik’ten Özgençlikspor’a ziyaret

Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk ve yönetim kurulu üyeleri, yeni seçilen yönetim kurulunu tebrik etmek amacı ile Gültepe Özgençlikspor kulübünü ziyaret etti.

Ülkemiz ve ilçemiz futboluna dair konuların konuşulduğu toplantıda, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpler Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, ilçede yaşanan sportif faaliyetler hakkında bilgi verdi. Başkan Gençtürk ayrıca, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından, Sefaköy Kartal Spor sahasının hızlı bir şekilde stat olarak ilçemize kazandırılacağı, Kemal Aktaş Stadının ise tribün kısmının yenileneceği müjdesini verdi. Böylece Küçükçekmece Belediyesi tarafından sportif faaliyetlere ayrılan bütçenin diğer spor tesislerinin yenilenmesi, bakım ve onarımı için kullanılacağını söyledi.

Toplantıda Belediyeler, TFF ve İASKF nezdinde güçlü olmak için birliğin önemini belirtildikten sonra, bu tür toplantılar ile ilçede spor faaliyeti yapan kulüpler arasında sevgi ve saygının pekiştirilmesi, edinilen bilgi ve tecrübelerin paylaşılması gerektiği vurgulandı. Türk sporunun gelişmesi ve başarılı olması için akılcı ve yenilikçi bir ruh ile çalışılması ve insan kaynakları dahil tüm kaynakların iyi yönetilmesi halinde uluslararası çapta devamlı başarının sağlanacağı belirtildi.

Aliş, temelleri sağlam attı

Yeniden Gültepe Özgençlikspor kulübü başkanlığına seçilen Kemal Aliş, kulübümüzün kurumsal yönetim anlayışına sahip bir şekilde yönetilmesi için gerekli çabaların harcandığını, bu anlayışın sağlanabilmesi için sürekli toplantı yapılması gerektiği, başta yöneticiler olmak üzere üyelerin ve futbolcuların oluşturulacak olan kurallara riayet etmeleri gerektiğini kaydetti. Toplumda anlayış değişikliğinin çok kolay yapılamadığını, bu güne değin yaşanan ve uygulananların, bundan sonra bu iş böyle olacak denilmesi durumunda her kez tarafından gayri ihtiyari bir şekilde tepki ile karşılandığını söyleyerek, kolay olmayacak ama kurumsal yönetim anlayışını oluşturmaları gerektiğini söyledi

Web Sitesi faaliyete geçti

Gültepe Özgençlikspor Kulübün Web sayfasını yayın hayatına girdiğini Kulüp Genel Sekreteri Şenol Çetin tarafından oluşturulduğu ve yönetildiğini, haberleşme ve iletişim yollarını bu şekilde canlı tutulacağını söyleyen Başkan Aliş, faaliyetler ve sonuçları hakkında bilgi ihtiyaçlarını çok kolay bir şekilde sağlanacağını ifade etti. Ziyaretlerinden dolayı Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği, Başkan Seymen Gençtürk ve yönetim kuruluna kulüp yönetimi olarak teşekkür ettiğini söyleyen Başkan Aliş, bu tür ziyaretlerin sezon içerisinde sık sık yapılmasından yana olduklarını söyledi.

Ziyaret iki tarafı da memnun etti

Gültepe Özgençlikspor Kulüp Başkanı Kemal Aliş, TFF ve İASKF’nin amatör spor kulüplerine destek vermesi gerektiğini, amatör spor kulüplerinde iki yıl yardımcı antrenörlük yapmayan hiç kimseye antrenörlük lisansı verilmemesi gerektiğini dile getirdi. Gerçekleşen ziyaret yöneticileri arasındaki toplantı çok yararlı ve keyifli bir şekilde sürdü. Toplantı sonunda Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, Gültepe Özgençlikspor kulüp başkanı Kemal Aliş’e plaket takdim etti.

Gültepe Özgençlikspor kulüp başkanı Kemal Aliş Gençtürk, yeni seçilen kulüp başkanı Kemal Aliş ve yönetim kuruluna başarılar dileyerek topluca resim çektirdiler.

 

Bu haber 1389 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2909
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.198.246.164)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku