Reklam
Reklam
Reklam
-
Akörenspor’a sürpriz ziyaret

Akörenspor’a sürpriz ziyaret


Eklenme Tarihi : 17-2-2016
Akörenspor’a sürpriz ziyaret

Akörenspor’a sürpriz ziyaret

Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Hakan Sefa ile birlikte önceki akşam Silivri Stadı’nda olağan idmanını gerçekleştiren Akörenspor’u ziyaret ederek yeni sezon öncesinde başarı dileklerini sundular.

İstanbul İkinci Amatör Ligde mücadele etmeye hazırlanan Akörenspor idmanını ziyaret eden Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Hakan Sefa, Akören Muhtarı Hüseyin Ergin, Akören Kulüp Başkanı Ahmet Örs ve mahallenin ileri gelenleri ile birlikte idmanı takip ettiler. İdman sonrasında Balcıoğlu ve Sefa beraberlerinde getirdikleri baklavaları oyuncu ve teknik heyete elleriyle yedirdiler. Yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren takımda idman öncesinde kendileri de eski bir futbolcu olan Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Hakan Sefa yönetim ve oyuncularla uzun sohbet edip eski futbol anılarını da paylaşmayı ihmal etmediler.

Yatırım değerlerimizedir

Ziyareti sırasında kısa bir açıklamada bulunan Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu; “Silivri’de amatör futbolun ne denli zor şartlarda çalıştığını en iyi bilenlerdenim. Geçmişte ben de bu sahada futbol oynadım. Hatta şuan aktif bir şekilde futbol hayatını sürdüren değerli arkadaşlarım ve Akörenspor içinde. Belediye olarak imkanlarımız dahilinde spora ve sporcuya hizmetlerimiz sürmektedir. Geçtiğimiz sezon bitirdiğimiz Gazitepe idman sahasında yaz aylarında mükemmel turnuvalar oynanmakta. Birkaç güne kadar bitirilmesi gereken Akören idman sahası ile mahalle gençlerinin idman yapma imkanlarını en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca Alipaşa Mahallemizde yine gençlerimize yönelik basketbol sahası da geçtiğimiz yıllarda faaliyete geçirilmiştir. Kendi değerlerimize yatırım yapmanın gururu anlatılamaz.

Hizmetlerimiz devam edecek

Daha sonraki aylarda diğer mahallelerimize de aynı idman sahalarını yapmak için planlamalarımız yapılmıştır. İlçede spora yönelik yatırımlarımız artarak devam edecektir. Bu gün burada değerli Meclis Üyesi büyüğüm Sayın Hakan Sefa ile birlikte adeta eski günlerimizi yaşadık. Bir an üstümüzü değişip idmana iştirak etme isteğimiz geldi desem yalancı çıkmam. Ne güzel gençlerimiz sorunsuz bir şekilde spor yapıyor. Akörenspor’un başında değerli hocamız Ahmet Çelik’i görünce sevindik. İlçemizin hocaları ilçemizin gençlerini eğitiyorlar. Ziyaretlerimiz artarak devam edecektir. Böyle güzelliklere şahit olmak ve şahsımın ve kurumumun da katkısıyla ilçemizin sporunun bir adım daha ileriye gittiğini görmekle gurur duyuyorum. Yeni sezonda ilçemizin ismini başarı ile temsil edeceğine inandığım tüm kulüplerimize başarılar diliyorum” dedi.

Bu haber 1513 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5255
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.153.135.60)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku