Reklam
Reklam
Reklam
-
Play-Off Grupları belli oldu

Play-Off Grupları belli oldu


Eklenme Tarihi : 20-2-2016
Play-Off Grupları belli oldu

Play-Off Grupları belli oldu

İstanbul Süper Amatör Lig’de 2015-2016 sezonu grup aşaması sona erdi ve klasman grupları belli oldu. Takımlar tek devreli lig usulüne göre karşılaşacak. BAL’a kaç takımın direkt kaç takımın play-off ile çıkacağı BAL’daki İstanbul ekiplerinin performansı ile belli olacak ancak Klasman Grubu’ndan ilk 3’ün çıkacağı kesin. Aynı şekilde 3 baraj maçı da kesin.
Sistem nasıl olacak?
BAL’dan düşecek veya Baraj oynayacak takım sayılarına göre A ve B gruplarında aynı sıralamadaki takımlar arasında eleme usulü oynanacak olan tek maç ile BAL’a yükselecek veya baraj müsabakası oynayacak takım belirlenir.
ÖRNEK 1: BAL’a çıkacak takım sayısı 4, baraj oynayacak takım sayısı da 3 olursa; A ve B Klasman grubunu ilk iki sırada bitiren takımlar BAL’a yükselecek, A ve B Grubunu üçüncü sırada bitiren iki takıma ilave olarak grup dördüncüleri arasında yapılacak tek maç eleme sonucunda baraj oynayacak üçüncü takım belirlenecektir.
ÖRNEK 2: BAL’a çıkacak takım sayısı 3, baraj oynayacak takım sayısı 4 olursa; A ve B Grup birincileri direk BAL’a yükselecek, grup ikincileri arasında yapılacak tek maç eleme sonucunda BAL’a çıkacak üçüncü takım belli olacak, tek maç eleme sonucunda yenilen takım ve grup üçüncüleri baraj oynamaya hak kazanacak. Baraj oynayacak dördüncü takım ise grup dördüncüleri arasında yapılacak tek maç eleme sonucunda belirlenecektir. 

Gruplar şu şekilde oluştu:
A GRUBU
Erokspor
Çeliktepespor
Ataşehir Çamolukspor
Irmakspor
Avcılar Belediyespor
Küçükköyspor
Kartal Bulvarspor
Galata SK
B GRUBU
Bahçelievler Gümüşhanespor
Modafenspor
Çekmeköyspor
Yeşilköyspor
Davutpaşaspor
Öz Trabzonlular SK
Bağlarbaşıspor
Beyoğlu Yeniçarşıspor/İstanbulspor baraj maçı galibi


 

Bu haber 1906 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7932
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.153.135.60)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku