Reklam
Reklam
Reklam
-
Amatör Ligler Maç Programı

Amatör Ligler Maç Programı


Eklenme Tarihi : 4-3-2016
Amatör Ligler Maç Programı

Amatör Ligler Maç Programı

AMATÖR LİGLER MAÇ PROGRAMI

5 MART CUMARTESİ

BEYLİKDÜZÜ STADI

10:45 B.DÜZÜ DEMİRSPOR - HADIMKÖYSPOR U-16

12:30 İST.BEYLİKDÜZÜSPOR - ÖMERLİSPOR U-19 

14:30 BEYLİKDÜZÜ 2011 - RUMELİ İ.YURDU 2.AL.

BÜYÜKÇEKMECE STADI

10:45 BÜYÜKÇEKMECE BLD. - BEYLİKDÜZÜ 2011 U-16

12:30 KARAAĞAÇ - BOLLUCA U-16 

14:30 KARAAĞAÇ - AKALAN 2.AL.

MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI

14:30 B.Ç.M.SİNAN - ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U-19 

ÇATALCA STADI

14:30 ÖZ ÖRENCİK KÖYÜ - KARACAKÖY BLD. 2.AL.

GÜRPINAR STADI

12:30 GÜRPINAR - BAŞAKŞEHİR U-14

14:30 GÜRPINAR - ESENYURT GÜMÜŞHANE U-19

SİLİVRİ ORTAKÖY STADI

14:30 BÜYÜK KILIÇLI - CELALİYE U-16 

SİLİVRİ STADI

09:00 SİLİVRİ ALİBEY - ESENYURT ACAR U-16

10:45 SAYALAR SPOR - ESENKENT GENÇLİK U-19

12:30 SİLİVRİSPOR - ÜMRANİYE U-19

14:30 AKÖRENKÖY - ÇANTAKÖY 2.AL.

TAŞOLUK STADI

10:45 M.KAYAŞEHİR – İST. GENÇ YILDIZLAR U-16

12:30 İST. KAYAŞEHİR - HALKALI TAŞTEPE 2.AL

14:30 TEM TERKOS - ESENYURT ACARSPOR 2.AL.

ESENYURT BELEDİYE STADI

09:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - ÇAYIRGÜCÜ U-14

10:45 M.KEMALPAŞA - İSTANBUL DEMİRSPOR U-16

12:30 BAHÇEŞEHİRSPOR - ARNAVUTKÖY BLD. U-16

14:30 ESENYURTSPOR - SELİMPAŞASPOR U-16

6 MART PAZAR

BEYLİKDÜZÜ STADI

10:45 İST.GENÇ YILDIZLAR - BEYLİKDÜZÜ 2011 U-14

12:30 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - BEYCİLER U-16

BÜYÜKÇEKMECE STADI

12:30 BÜYÜKÇEKMECE BLD. - ESENYURT ACAR U-14

14:30 BÜYÜKÇEKMECE BLD. - BOLLUCA U-19

ÇATALCA STADI

14:00 ÇATALCA - SULTANBEYLİ BLD. U-16

HADIMKÖY SAHASI

10:00 HADIMKÖY - ARNAVUTKÖY BLD. U-19

KARACAKÖY SAHASI

14:00 YALIKÖY - ESENYURT ÖRNEK İ.Y. 2.AL.

SİLİVRİ ORTAKÖY SAHASI

10:45 BÜYÜK ÇAVUŞLU - ESENKENT GENÇLİK 2.AL.

12:30 S.ALİBEYSPOR - AKDENİZ NURÇELİK (BAYAN)

14:30 GAZİTEPE - KABAKÇA 2.AL.

TAŞOLUK STADI

09:00 İST. KAYAŞEHİR – İST.BULANCAKSPOR  U-19

10:45 ARNAVUTKÖYSPOR - BÜYÜK ÜMİTLER 2.AL.

12:30 TAŞOLUKSPOR – YEŞİLBAYIRSPOR 2.AL.

14:30 HARAÇÇISPOR - ÇAKILKÖYSPOR 2.AL.

16:30 ARNAVUTKÖY BLD. - BAHÇEŞEHİR SPOR U-14

ESENYURT BELEDİYE STADI

09:00 ESENYURT ÖRNEK İ.Y. - AVCILAR BLD. U-14

10:45 YEŞİLESENYURT - ESENYURT U-14

12:30 ESENYURT - GÜZELCE U-19

 15:00 ESENYURT GÜMÜŞHANE - BAŞAKŞEHİR U-16 

Bu haber 1367 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8577
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.206.168.65)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku