Reklam
Reklam
Reklam
-
Turgut Öztürk, güven tazeledi

Turgut Öztürk, güven tazeledi


Eklenme Tarihi : 4-3-2016
Turgut Öztürk, güven tazeledi

Turgut Öztürk, güven tazeledi

İstanbul Süper Amatör Ligin yeni takımlarından Küçükçekmece temsilcisi İstanbul Malatyaspor, genel kurul ile yeni yönetimini oluşturdu. Genel Kurula tek liste ile giren Başkan  Turgut Öztürk, yeniden Kulüp başkanı seçilerek bir anlamda güven tazeledi.

Camianın güvenini arkasına alarak bir dönem daha İstanbul Malatyaspor Kulüp Başkanlığına seçilen Turgut Öztürk, genel kurula ilgi ve alaka gösteren tüm üyelerine teşekkür ettiğini söyledi. Başkan Öztürk, yaptığı konuşmada şunları söyledi, “Genel Kurulumuz, başta Malatya’mız olmak üzere, bölgemiz ve ülke sporu adına hayırlar getirmesini diliyorum. Bugüne kadar kulübümüze hizmet eden ve elde edilen başarı da emeği geçen  yöneticiler ve teknik kadrolar ile sporcu kardeşlerime hatta taraftarlarımıza huzurlarınızda gazeteniz aracılığı ile teşekkür etmek istiyorum. Spor bilindiği gibi hayatımızın bir parçasıdır. Süper Amatör Lig başta olmak üzere tüm branşlarda Fair-Play ruhuna yakışır bir mücadele ortaya koyacağımız bilinmelidir. İstanbul Malatyaspor ve Malatyalı hemşerilerimizin beklentilerini biliyor ve bu beklentilere gerekli cevabı verme adına arkadaşlarımızla birlikte gerekeni yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Yeni yönetimde görev alan arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Yeni sezonda Malatya’nın adını daha çok duyurmak adına en güzel hizmetleri camiamıza vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.          

Genel kurul sonrası yeni yönetim, ilk toplantısını gerçekleştirirken görev bölümünü de bu toplantıda belirleyerek resmen iş başı yaptı.

Yeni yönetim ve görevleri şöyle oluştu

Kulüp Başkanı Turgut Öztürk, Başkan Vekili Hüseyin Kaçmazer, As. Başkan Gazi Şimşek, İkinci Başkan Ali Karadağ, İkinci Başkan Mahmut Ataş, Genel Sekreter Abdullah Gökhan, Basın Halkla İlişkiler Nusret Öncü, Sayman Mehmet Emin Pulat, Muhasip Mustafa Özdemir, Futbol Şube sorumlusu Mehmet Biricik ve Genel Kaptan Şenol Çavuş. Yeni yönetim kolları sıvayarak 2016-2017 Futbol sezonunda iyi bir ekip oluşturmak için yola koyuldu.

 

 

 

 

 

Bu haber 1150 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4261
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku