Reklam
Reklam
Reklam
-
Tıp’ta finalistler belirlendi

Tıp’ta finalistler belirlendi


Eklenme Tarihi : 11-3-2016
Tıp’ta finalistler belirlendi

Tıp’ta finalistler belirlendi

Tıp Bayramı haftası nedeniyle Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Atakent Dergisi iş birliği ile gerçekleşen Hastaneler arası Tıp Bayramı Futbol Turnuvasında finalsiler belli oldu. 27 Şubat’ta İstanbul Trabzonspor tesislerinde Mehmet Akif Ersoy, Kanunui Sultan Süleyman, Doğan, Batı Bahat Hospital, İstanbul Hospital, Akgün Tem, Rumeli, Akgün Tem hastanelerinin katılımı ile gerçekleşti. Tıp Bayramı Futbol Turnuvasında grup maçlarının ardından yarı finale kalan Batı Bahat Hospital, Mehmet Akif Ersoy, Akgün Tem ve Acıbadem Ataken hastaneleri final maçları oynayan takımlar oldu.

Oynanan grup maçlarının ardından Yarı finalde Akgün Tem Hastanesi müdürü Serap Gökçe, Genel Koordinatör Mutlu Koçman, Baş Hemşire S.Şule Türkmendağı ve Eczacı Aysun Ser takımlarını önemli maçlarında yalnız bırakmayarak destek verdiler.

Final maçı 12 Mart’ta oynanacak

Yarı finalde Mehmet Akif Ersoy ve Akgün Tem hastaneleri rakiplerini eleyerek adını finale yazdırırken Acıbadem Ataken, Batı Bahat Hospital takımlarda üçüncülük maçı için karşı karşıya gelecekler.

Program aşağıdaki gibi açıklandı

3.Lük Maçı Saat:18.30 - Acıbadem Ataken, Batı Bahat Hospital Final maçı Saat:19.30- Mehmet Akif Ersoy ve Akgün Tem hastaneler Tıp Bayramı haftası nedeni ile Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Atakent Dergisi iş birliği ile gerçekleşen Hastaneler arası Tıp Bayramı Futbol Turnuvasında dereceye giren Takımlar 13 Mart Saat:19.00 da Küçükçekmece Belediyesi Ataken Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenecek törenle verilecek.

 

Bu haber 1400 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4109
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.171.183.163)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku