Reklam
Reklam
Reklam
-
Kartalspor’da Özdemir dönemi

Kartalspor’da Özdemir dönemi


Eklenme Tarihi : 12-3-2016
Kartalspor’da Özdemir dönemi

Kartalspor’da Özdemir dönemi

Spor toto 2. Lig Kırmızı Grupta zor günler geçiren Kartalspor’da yeni başkan Taner Özdemir oldu. Yoğun katılımla gerçekleştirilen Genel Kurulda “Kartalspor’un bu zor gününde taşın altına elimizi değil tüm vücudumuzu koyduk” diyen Taner Özdemir, oy birliği ile Kartalspor’un yeni Başkanı oldu. Çiçeği burnunda yeni başkan Özdemir, Genel Kurul sonrasında yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Çok zor bir görev aldığımızın bilincindeyiz. Sadece ben değil bugün buraya gelerek yönetim kurulumuzda bizimle çalışmaya göze alan arkadaşlarımızın hepsine teşekkür etmemiz gerekir. Bu zor süreçte oluşan bu yönetim, demek ki Kartal’ı seven Kartal’a sahip çıkan bir yönetim. Benim tek başıma bir şey yapmam söz konusu değil, yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızla beraber bu işin üstesinden geleceğimize inanıyorum. Tabii ki en büyük desteği katkıyı da Kartalspor’la başkanımızı barıştırarak Belediye Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz’den alacağımıza inanıyorum. Onun da bir Kartal sevdalısı, bir Kartal gönüllüsü olarak kulübümüzü yalnız bırakmayacağını biliyorum. Bu noktada biz üzerimize düşeni yapacağız Belediye Başkanımız Sayın Op. Dr. Altınok Öz sonuçta kulübümüzün Onursal Başkanı, biz üzerimize düşeni yönetim olarak yapacağız, taraftarlarımızda üzerine düşeni yapacak, bu zor süreçte Kartalspor’u kümede tutup önümüzdeki sezon da PTT 1.lig’e çıkartmak için elimizden geleni yapacağız.

Şuanki sportif başarı (başarısızlık) ortada. Teknik anlamda bu zor süreci biz Kartal’ın içinden çıkan Kartal’ın çocuklarıyla, Kartal’da futbol oynamış, Kartal’da yıldızlaşmış bu zor süreçte de Kartalspor’a omuz verecek arkadaşlarımızla beraber yol yürümeyi temenni ediyoruz. Arkadaşlarımızda bu konuda istekliler, ümit ediyorum ki hep beraber takıma sahip çıkıp, takımımızı kümede tutacağız” dedi.
Taner Özdemir’in Yeni Yönetim Listesi şu şekilde oluştu;
1- Taner Özdemir
2- Köksal Kır
3- İbrahim Aykut Dumankaya
4- Selçuk Gökbayrak
5- İhsan Öztel
6- Sirvet Kükükakyüz
7-  Gökay Oflaz
8- Aydın Kaya
9- Önder Akar
10- Ufuk Demir
11- Vechettin Alır
12- Eray Arslan
13- Veysi Batmaz

Bu haber 1347 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9820
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.226.251.205)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku