Reklam
Reklam
Reklam
-
Genç Hakem, korkuttu

Genç Hakem, korkuttu


Eklenme Tarihi : 12-3-2016
Genç Hakem, korkuttu

Genç Hakem, korkuttu

İstanbul 2.Amatör Lig müsabakasında Emlakbankspor, Bakırköy Belediyesi 2 Nolu sahada Beylikdüzü Gelişimspor’u ağırlarken, mücadelenin 16.dakikasında yürekler ağza geldi. Göğsünde sıkışma hisseden ve kolu uyuşan mücadelenin hakemi Çağlar Çelik, oyunu durdurdu. Hakemin yardımına iki ekibin oyuncuları Teknik Ekipleri ve Saha Komiseri Mustafa Hatipoğlu yetişirken, sahada bulunan Ambulansın doktoru da hemen olaya müdahale etti. Nabzı 200’lere yaklaşan ve tansiyonu 10’a 8 olan hakem dinlendikten sonra oyuna devam etmek istedi. İki takım oyuncuları ve Teknik Ekipleri, “Mücadeleyi tatil edin başka zaman oynarız önce sağlık” derken, Çağlar Çelik ise oyuna ısrarla devam etmek istedi. Sahada bulunan doktor ise oyuna devam etmesine olası bir kalp krizi nedeniyle müsaade etmedi. Bakırköy 1 No lu sahada oynanacak olan Beyoğlu Yeniçarşıspor - Davutpaşaspor müsabakasını izlemeye gelen 8 hakemde mücadeleye devam etmemesini, maçı kendilerinin de yönetebileceklerini belirttiler. Hakem Kurulu arandı ve mücadeleyi Furkan Çelik’in yönetmesine karar verildi.

Isınmadan çıktı tam not aldı.
Furkan Çelik hemen giyinerek mücadeleyi 15. dakikadan itibaren oynatıp maçı tamamlarken. Hem arkadaşının durumunun verdiği motivasyon bozukluğu hem de ısınmadan çıkmanın dezavantajını hissettirmeden mükemmele yakın yönetim göstererek takdir topladı.

Bu haber 1663 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1750
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku