Reklam
Reklam
Reklam
-
Ekşi; Önceliğimiz kurumsallaşmak

Ekşi; Önceliğimiz kurumsallaşmak


Eklenme Tarihi : 12-3-2016
Ekşi; Önceliğimiz kurumsallaşmak

Ekşi; Önceliğimiz kurumsallaşmak

Geçtiğimiz aylarda yapılan kongre sonrası Bakırköyspor Kulübü’nün yeni başkanı olan Kemal Naci Ekşi, hedeflerini belirledi. Üç ana başlık altında belirlenen hedeflerden en dikkat çekici olanı da kulübü akademik hale getirmek. 

Güçlü bir yönetim kurulu oluşturduklarının altını çizen Ekşi, hedeflerinin başarı odaklı olduğunu söyleyerek “Öncelikli hedefimiz kurumsallaşmaktır. İşini çok iyi bilen güçlü bir yönetimimiz var. Arkadaşlarımızın her biri ayrı bir değer, amatör ruhla, profesyonelce, özveriyle çalışıyorlar. Beş farklı branşta 320 lisanslı sporcumuz var. Bakırköyspor ve Türk sporuna yeni yıldızlar yetiştirmek için altyapıya önem veriyoruz. Dolayısıyla işini iyi bilen Fenerbahçe’nin efsane futbolcularından yönetim kurulu üyemiz Mustafa Arabacıbaşı (Tavşan Mustafa)’yı futbol şubesi sorumluluğuna getirdik. Kulübümüzü daha güçlü hale getirmek için geçmiş dönemlerde farklı nedenlerle kulüple bağlarını koparan tüm Bakırköylüleri yeniden kulübümüze kazandıracağız” dedi. Kurumsallaşmanın başarıyı getireceğine inandıklarını söyleyen Naci Ekşi, önümüzdeki yıllarda Bakırköyspor kulübünü akademik hale getireceklerinin de altını çizdi.
Futbol Şubesi Mustafa Arabacıbaşı’na emanet
Bakırköyspor futbol şubesi sorumluluğuna getirilen Fenerbahçe’nin efsane futbolcularından Mustafa Arabacıbaşı da yönetim kurulundaki tüm arkadaşlarının başarıya odaklandıklarını söyleyerek, “Geçtiğimiz yıllarda Türkiye liglerinde fırtına gibi esen Bakırköyspor’u, eski günlerdeki gücüne getirebilmek için kollarımızı sıvadık. Süper Amatör Ligi’nde mücadele ediyoruz. Bu yıl istenilen başarıyı yakalayamadık. Altyapının önemini çok iyi biliyorum. Yeni yıldızlar yetiştirmek için tüm gayretimle çalışıyorum. Bazen haftada 7-8 amatör maçlar izleyip yeni yıldız adayları arıyorum. Bunun yanında ilçemizdeki tüm okullarla kontak halindeyim. Okullarda görev yapan spor eğitmenleri ve beden eğitimi öğretmenleri ile ortak çalışmalar yaparak kabiliyetli çocuklarımızı kulüp bünyemizde daha iyi imkanlarla eğitmek istiyoruz. Bunun yanında üç büyük kulüplerin de altyapı çalışmalarını takip ediyorum. Hedefimiz kurumsallaşma sonrasında başarıyı yakalamaktır" diye konuştu.

Bu haber 1352 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10906
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.153.73.72)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku